/Osječanke uvjerljive u Brodu SLAVONSKI NOGOMETNI DERBI
viktorija osijek 0016

Osječanke uvjerljive u Brodu SLAVONSKI NOGOMETNI DERBI

Nije bilo puno šansi za nekakvu senzaciju u slavonskom ženskom nogometnom derbiju. Iako Viktorija dobro izgleda u proljeće kvaliteta je ipak debelo na strani Osijeka.

VIKTORIJA – OSIJEK 0:6

SLAVONSKI BROD – Igralište “Stanko Vlainić-Dida”. Vrijeme: kišovito. Teren: sklizak. Gledatelja: 50. Sudac: Nenad Vargović (Virovitica). Strijelci: 0:1 Balog (6), 0:2 Šalek (13), 0:3 Balog (41), 0:4 Lojna (50), 0:5 Šalek (67), 0:6 Pernar (78). Žutih i crvenih kartona nije bilo.

VIKTORIJA: Mendeš, Karić, Đukić, Goja, Petrović, Čavić (od 75. Lovrić), Kurkutović, Burčul (od 46. Stipančević), Knežević (od 68. Obradović), Zdunić, Lubina.

OSIJEK: Slanovic, Bulut, Lucić, Nevrkla, Baban, Balić (od 68. Mikinac), Kunštek, Balog (od 46. Pernar), Šalek, Lojna, Maltašić (od 53. Šipoš).

Sve je bilo jasno i uoči utakmice, Osijek je klasa više što je pokazao za 15ak minuta kad je golovima Balog i Šalek imao dva pogotka prednosti i odlučenu utakmicu. Do odmora Balog je poentirala još jednom,  Šalek je svo drugi zabila u nastavku. U drugih 45 minuta u strijelce su se upisale još Lojna i mlada Ena Pernar.