Osječanke torpedirale Riječanke

Nakon prošlotjedne pobjede nad Dinamovkama u polufinalu Hrvatskog kupa, nogometašice Osijeka su u nedjelju igrale četvrto kolo Prve HNLŽ Lige za prvaka gdje im je u goste stigla Rijeka.

Glumčeve su izabranice očekivano upisale nove bodove, a mrežu gostujuće vratarke Udović su napunile s osam pogodaka. U prvom je poluvremenu za Riječanke bila nezaustavljiva osječka Lorena Balić koja je postigla dva pogotka, a još je jedan djelo gostujuće Ane Cuculić koja je pogodila u vlastitu mrežu.

U nastavku su Osječanke bile precizne još pet puta. Dva je zgoditka i u drugom poluvremenu postigla najbolja igračica susreta Balić, a dvama joj se pogocima pridružila i Martina Šalek, dok je jedan pogodak djelo Izabele Lojne.

Osječanke su napokon upisale bodove, a u drugom je susretu Dinamo svladao lidera iz Splita rezultatom 2:1.