Osječanke protutnjale Maksimirom

Nogometašice Osijeka upisale su novu uvjerljivu pobjedu, ovoga puta na gostovanju kod Dinama, šesticom su protutnjale Maksimirom!

ŽNK DINAMO – ŽNK OSIJEK 1:5

Već je postao standard da Osječanke zabijaju pet komada svojim protivnicima, samo je baš Dinamo u prošlom susretu uspio ostati ispod tog broja, tada je Osijek slavio 4:1, sada su dodale još jedna te su došle do 99 postignutih golova u novoj šampionskoj sezoni. Dinamo se držao do 28. minute kada je vratarka Ana Filipović postigla autogol, nakon toga je posao za Osječanke bio puno lakši, do poluvremena prednost je povećala Barbara Živković, a u nastavku Bijelo plave odlaze do uvjerljivog slavlja. U 54. minuti prednost je povećala Maja Joščak, nedugo potom Ana Grdiša uspijeva postići pogodak za Dinamo, no samo minutu nakon nje zabija i Izabela Lojna pa su Osječanke ponovno na +3. Točku na i nove uvjerljive pobjede stavila je Lorena Balić u 73. minuti čime se vratila na +2 na vrhu ljestvice strijelaca ispred Izabele Lojne.