/Osječanke propustile nokautirati Umag IMALE SU OSJEČANKE TRI POGOTKA PREDNOSTI NA ODMORU
fb žrk umag

Rukometašice Osijeka vraćaju se praznih džepova iz Umaga iako su imale lijepu prigodu popraviti bodovno stanje. Na odmoru su igračice Jasmina Mrkonje imale tri pogotka viška nakon izjednačenih prvih 30 minuta gdje su u finišu stekle osjetniju prednost. U drugom dijelu domaće igračice sustižu prednost, pa se u završnicu ulazi u ritmu gol za gol i u nekoliko navrata se minimalno vodstvo prebacuje s jedne strane na drugu. U završne tri minute Osječanke ulaze s prednošću koju domaće okreću i slave na kraju s jednim pogotkom razlike 28:27 (12:15).

1

Standardno najefikasnija Dora Lacković sa 6 postignutih pogodaka ovoga puta to nije bila, Petra JEršek je zabila jedan više, Lea Hren se pridružila s pet, a po tri su zabijale Josipa Jerčinović i Zorana Milić. U listu strijelaca su se ubilježile i Ena Zagorščak (2) i po jedan Sara Sablić i Magdalena Brkić koja je skupila i osam obrana. Umag je ovom pobjedom preskočio Osječanke na ljestvici na kojoj drže 10.mjesto sa 6 osvojenih bodova, a u narednom kolu u Zrinjevac stiže visokopozicionirani Bjelovar.