/Osječanke do novog boda protiv rukometašica Sesveta OSJEČANKE SU SE VRATILE IZ PONORA I OSVOJILE BOD
žrk osijek

Rukometašice Jasmina Mrkonje ubilježile su novi bod u vrlo zanimljivoj utakmici nakon koje trebaju biti zadovoljne bodom no na kraju i žaliti za izgubljenim drugim. Loš ulazak u utakmicu rezultirao je visokim vodstvom gošći koje se popelo i do sedam pogodaka viška (12:19). Nakon toga je uslijedio veliki povratak rukometašica Osijeka predvođenih Dorom Lacković koja je zabila osam pogodaka te se u samoj završnici dokopale izjednačenja i imale završni napad za pobjedu koje ipak nisu realizirale. Pet pogodaka je pridodala Zorana Milić, a po četiri su zabijale Josipa Jerčinović i Lea Hren. U listu strijelaca su se upisale i Petra JEršek (2) te Marina Putnik i Ena Zagorščak po jednom. Kod gošći Bernarda Čalušić i Lara Burić najefikasnije s po pet postignutih pogodaka

OSIJEK – SESVETE AGROPROTEINKA 25:25

Nakon prvog poluvremena i rezultata od minus sedam, u konačnici moramo biti zadovoljni rezultatom i osvojenim bodom. Ipak, ostaje žal što nismo uspjeli realizirati zadnji napad na utakmici i upisati 2 boda na konto. Čestitam i jednoj i drugoj ekipi na fer i korektnoj igri. Vjerujem da ćemo u nastavku prvenstva nastaviti s dobrim igrama koje će nam osigurati zadovoljavajući rezultat – za Sportalo je izjavio Marin Babić dopredsjednik ŽRK Osijek.