/Osijek protutnjao kroz Koprivnicu 12:0 GOL RAZLIKA POD KULEŠEVIĆEM
vlcsnap-2019-09-28-20h26m41s049

Osijek protutnjao kroz Koprivnicu 12:0 GOL RAZLIKA POD KULEŠEVIĆEM

“Kao puštani s lanca”. Tako bi se možda i najbolje narodnim rječnikom opisala igra Osijeka u Koprivnici. Rastrgani, agresivni, dominantni i ofenzivni od prve do 45 minute bili su nogometaši Osijeka. Ovo do 45. ne treba zbunjivati, nije u drugom dijelu Osijek bio loš, dapače, samo je malo prikočio, iz 5. smanjio u 4. brzinu ali i dalje je to bila dojmljivi partija.

SLAVEN BELUPO – OSIJEK 0:4

Steijelci: 0:1 Mance (25), 0:2 Marić (35), 0:3 Lopa (41), 0:4 Škorić (71)

SLAVEN BELUPO (3-5-2): Ježina – Zirdum, Nowak, Radivojević – Bogojević, Glavčić, Koh (od 78. Puclin), Jajalo, Delić (od 62. Goda) – Lima (od 61. Alidema), Krstanović

Trener: Ivica Sertić

OSIJEK (3-5-2): Ivušić – Šutalo, Škorić, Majstorović – Igor Silva, Kleinheisler, Lopa (od 69. Ndockyt), Žaper, Talys – Marić (od 78. Dugandžić), Mance (od 89. Mbakogu)

Trener: Ivica Kulešević

KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek Apaš’. Gledatelja 703 Sudac: Duje Strukan (Split)

Ono što je Osijek pokazao u prvom dijelu je baš ono što želimo gledati. Slaven je za 45 minuta imao jednu priliku, Jajalo je pogodio vratnicu. Doduše ta jedna je mogla dosta toga promijeniti, ali i da je Belupo poveo dojam je da bi utakmica isto završila jer su Bijelo plavi bili zaista nadahnuti. Mance i Marić drugi put u nizu postižu golove na istoj utakmici, nadamo se da je to najava promjena, dokaz da ipak mogu zajedno što se do prije desetak dana činilo – nemogućim.

Kulešević je sjajno odradio vatrogasni posao, dvije pobjede uz ukupnu gol razliku 12:0, atmosfera sad izgleda mnogo bolje pa će novog trenera dočekati ugodno okružje.