Osijek 2 i BSK odigrali pripremni susret

Odigrali su naši drugoligaši međusobni pripremni ogled i tako nastavili tradicionalno prijateljsko odigravanje ovakvih susreta iako su u istom rangu natjecanja u kojemu pokazuju iznimnu požrtvovnost u borbi za bodove kada se nađu na suprotnim stranama.

Ovoga puta su “bodovi” ostali u Osijeku koji je u Donjem Gradu slavio s 3:1. Susret je odigran po neuobičajenim uvjetima, ali vrlo svrsishodnim za oba trenera koji su na teren slali po dvije postave u vremenskom periodu od 60 minuta svakog poluvremena pri čemu je kroz “zapisnik” prošao čak 51 igrač.

Svi pogoci su pali u drugom dijelu susreta, a seriju pogodaka je otvorio Karamatić u 77.minuti, a dvije minute kasnije na 2:0 povisio Stranput. Kontrec je smanjio na 2:1 da bi u završnim trenucima Stranput svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat ove zanimljive i za oba trenera vrlo korisne pripremne utakmice.