Osam pogodaka i podjela bodova u sjajnom derbiju u Jakačini Maloj

Derbi kola je ponudio iznimno efikasan nogomet. Obje ekipe su postigle po četiri pogotka za podjelu bodova čime je sigurno zadovoljniji gost jer je do tog boda stigao u zadnjoj minuti susreta. Čudno zvuči konstatacija da 4 postignuta pogotka u gostima trebaju zadovoljiti Slavonce koji su prvi poveli, zatim domaćin preokrenuo i tri puta imao vodstvo u rukama, ono treće je bilo dvije minute prije kraja no uporni gost se i treći puta vraća i pogotkom Stjepana Lužanca dolazi do boda s kojim ostaje rame uz rame s odličnom Mladosti.

Vatrogasac je konačno stigao do pobjede na krilima Branimira Gunčevića i Mateja Safundžića. Gaj u Zbjegu svladao goste iz Andrijevaca sa zanimljivim redoslijedom postizanja pogodaka – dva domaćin pa jedan gost i tako dva puta. U Gromačniku je svaka momčad postigla po dva pogotka za jedan bod. Jednom vodio gost, jednom domaćin pa gost spasio bod u nadoknadi.

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
11 27.03.2022 16:30 Stari Slatinik NK Mladost Jakačina Mala – NK Slavonac Slavonski Kobaš 4:4
27.03.2022 16:30 Grižići NK Vatrogasac (G) – NK Mladost 1977 2:1
11 27.03.2022 16:30 Gromačnik NK Sloga Gromačnik – NK Graničar Stupnički Kuti 2:2
11 26.03.2022 15:30 Zbjeg NK Gaj (Z) – NK ASK 4:2