/Oriolik pruža sjajne partije pod vodstvom Milana Tomljenovića VUTEKS SLOGA JE INKASIRALA PET POGODAKA U ORIOVCU
oriolik fb

Oriolik je nakon novog mandata svoga starog trenera počeo marljivo prikupljati bodove, a nova tri su sjela na konto nakon vrlo uvjerljive pobjede nad gostima iz Vukovara čiji je poraz inicirao Patrik Mijić postigavši dva uvodna pogotka.

Oriovac, stadion Oriolika, gledatelja 150, sudac Kurbaša (Bizovac)

Oriolik – Vuteks Sloga 5:0

Strijelci: 1:0 Mijić (23) 2:0 Mijić (64) 3:0 Jurić (66) 4:0 Barišić (77) 5:0 Z.Gospočić (87)

Oriolik: Herceg 7, Jurević 6,5, Kuzmić 7, Kokotović 7 (80.Galović), Mijić 8 (82.Marušić), Jurić 7,5, Bošnjaković 6,5 (61.Z.Gospočić 7), Barišić 7, Lucić 6,5, Stahović 6,5, Đerek 6,5

Trener: Milan Tomljenović 7

Vuteks Sloga: Vuković 5,5, Glamočak 5,5, Marić 5,5, Utvić 6, Božović 6, Nedić 6 (66.Bokan), Mirosavljević 5,5, Bijelović 5,5, (59.Šekuljica 5,5), Bingulac 5,5 (71.Vuksanović), Križanović 6,5, Bratić 6

Trener: Saša Berarević 6

Igrač utakmice: Patrik Mijić Oriolik

Crveni nastavljaju svoj niz pobjeda u 3.HNL istok pod vodstvom novog-starog trenera Tomljenovića. Nogometaši Oriolika ugostili su prvi put na stadionu Oriolika NK Slogu Vuteks iz Vukovara i ispratili ih sa pet pogodaka u mreži. Prvo poluvrijeme smo gledali taktičko nadigravanje u kojem su Crveni na poluvrijeme otišli s rezultatom 1:0 povevši preko Mijića. U drugom smo vidjeli raspucane Oriovčane koji su krenuli silovito i sa ciljem ostaviti bodove u Oriovcu. Prvo je Mijić u solo akciji u 64.minuti pogodio za 2:0. Nakon samo minutu u 65. minuti isti igrač proigrava Jurića koji sa 16 metara pogađa za 3:0. U 76. minuti Barišić silovito s 25 metara pogađa za 4:0. Do kraja su Crveni nakon prodora Galovića koji odigrava za Gospočića, a koji pak dovršava započeto i postavlja konačnih 5:0. Gosti iz Vukovara su do kraja imali dvije šanse u 89. i 90. minuti zabiti počasni pogodak, ali Herceg je zaključao vrata za veliku pobjedu nad novim trećeligašem.