OPG Schmidt obranio titulu u Valpovu

Ekipa OPG Schmidt obranila je titulu pobjednika Božićnog malonogometnog turnira u Valpovu slavljem nad MNK Mala mljekara.

Spustila se zavjesa na 29. Božićni Malonogometni turnir u Valpovu. Izvrsnih 10 dana ispunjenih brojnim utakmicama. Preko 400 golova i sigurno još toliko dobrih poteza. Hvala svima još jednom na podršci jer to nam je svima jedan veliki motiv da nastavimo i dalje s ovom pričom. Finalni dan je prošao u dvorani ispunjenoj do posljednjeg mjesta. Program je započelo utakmicom za 3. mjesto juniora gdje je ekipa kavane Katančić svladala Nk Kućance rezultatom 4:2. Titulom šampiona u juniorskoj konkurenciji okitila se ekipa ZVG Antunovac koja je svladala ekipu AutoMaster Valpovo rezultatom 3:2. U veteranskoj konkurenciji 3. mjesto pripalo je Skripti dok je drvenu medalju preuzela ekipa CB Blue. Nakon toga dolazimo do uvertire u samu završnicu turnira i finala veterana. Ekipe Bistro fast food Dika i CB Time out pružile su vrhunsku partiju te je regularan dio završio rezultatom 2:2. U raspucavanju šesteraca sreća je otišla na stranu CB Time out te su se oni okitili titulom šampiona. Nakon toga stiže i posljednja utakmica večeri. MNK Mala Mljekara i OPG Schmidt pružili su odličnu partiju za sve gledatelje. Nakon početnog odmjeravanja snaga, sredinom prvog poluvremena OPG Schmidt stiže do vodstva. Nakon toga postižu još dva gola i na poluvrijeme odlaze s prednosti 3:0. Početkom drugog poluvremena postižu i svoj 4 pogodak. Nakon toga ekipa Male Mljekare kreće s viškom u polju i brzo smanjuje rezultat na 4:2. Nažalost više od toga nije moglo i u zadnjim sekundama OPG Schmidt zabija još dva pogotka za potvrdu obrane titule.