OPG Schmidt i Mala mljekara u finalu Valpova

Jučer su odigrane polufinalne utakmice valpovačkog Božićnog turnira, samim tim danas kreću konačne bitke, odluke o osvajačima nagrada, a kao veliko finale izvrsnog turnira od 20,40 igra se dvoboj seniorskog finala između MNK Mala mljekara i OPG Schmidt.

Jučerašnji dvoboj započeo je juniorskim polufinalom Kavane Katančić i ZVG Antunovac, vodio je Antunovac 3:1, Katančić se vratio na krilima četverostrukog strijelca Kosa i odveo utakmicu do penala, a tamo su nakon duge serije ipak bolji bili Antunovčani. U drugom juniorskom polufinalu nije bilo puno dvojbi, Automaster Valpovo je s uvjerljivih 6;1 bio bolji od Kućanaca pa ćemo večeras gledati dvoboj ZVG Antunovac – Automaster Valpovo u finalu, a prije toga dvoboj poraženih u borbi za treće mjesto.

Kod veterana se u finale prva plasirala Bistro fast food Dika na krilima raspucanog Kovačevića koji je postigao svih pet pogodaka u 5:3 pobjedi nad Skriptom, zanimljivo, i poraženi su imali samo jednog strijelca, njihova tri pogotka potpisao je Stojković. U drugom veteranskom polufinalu uvjerljivo slavlje Caffe bara Time out, Caffe bar Blue se još nekako i držao do poluvremena, ali u nastavku Time out odlazi do velikih 6:1 i finala u kojem ih čeka Dika.

U onom glavnom dijelu natjecanja, seniorskom favoriti su uspješno odradili svoj posao, Tig Mag je do odmora bio u igri, Mala mljekara je imala jedan gol prednosti, a u nastavku otvoren gard protivnika Mljekari kažnjavaju i odlaze do velike 5:0 pobjede, Salapić je pogađao 2 puta, a jednom Mandić, Anočić i Đurković. Niti branitelj naslova OPG Schmidt nije puno zaostajao po uvjerljivosti, imali su dva pogotka prednosti, PPK Valpovo se vratilo i na odmor otišlo u egalu uz po tri pogotka na svakoj strani, no u nastavku dominacija Schmidta i na kraju uvjerljiva 7:3 pobjeda za novo finale i pokušaj obrane naslova.

Petak 6.1. FINALNI DAN 16:30 3. MJESTO JUNIORI / KAVANA KATANČIĆ – NK KUĆANCI 17:10 3. MJESTO VETERANI / AB SKRIPTA – CB BLUE 17:50 1. MJESTO JUNIORI / ZVG ANTUNOVAC – AUTOMASTER VALPOVO 19:00 3. MJESTO SENIORI – TIG MAG – PPK VALPOVO 19:40 1. MJESTO VETERANI – BISTRO FAST FOOD DIKA – CB TIME OUT 20:40 1. MJESTO SENIORI – MNK MALA MLJEKARA – OPG SCHMIDT