Olimpijina Lea Štraser na popisu izbornika Vedrana Krkača

Izbornik mlađe ženske kadetske reprezentacije Vedran Krkač objavio je popis igračica i pozvao ih na zajedničke treninge u Kamp HRS-a u Zadru od 28. lipnja do 4. srpnja 2022. godine. Na popisu se nalazi 28 igračica, uz još sedam njih na listi pričuva, od kojih neke mogu biti pozvane naknadno ukaže li se potreba.  

Oglas

Višegodišnja tradicija je da u Kamp HRS-a dolaze naše mlađe selekcije i tu obave dio svojih priprema za velika natjecanja koja slijede tijekom ljeta. A našu mlađu kadetsku reprezentaciju uskoro očekuje nastup na Olimpijskom festivalu mladih, popularno zvanom EYOF u Slovačkoj od 23. – 29. srpnja.

Oglas

Evo popisa mlađe kadetske reprezentacije:

  1. LARA PUDIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
  2. EMA ŽUNKO – RK TREŠNJEVKA
  3. LEA ŠTRASER – RK OLIMPIJA OSIJEK
  4. SONJA MAKAROVA – ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC
  5. VERONIKA BABARA – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  6. IVA STRUČIĆ – RK PODRAVKA
  7. NIKA NEJAŠMIĆ – ŽRK SINJ
  8. ANTONIJA GRLIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
  9. LEA SMILJANEC – RK PODRAVKA
  10. SARA GOLUB – ŽRK KOKA
  11. NIKA MARKULIN – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  12. LUCIJA RENIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  13. RIA SINČIĆ – ŽRK UMAG
  14. IVANA FRATNIK – RK LOKOMTIVA ZAGREB
  15. TARA ĐELEKOVČAN – RK PODRAVKA
  16. LEONARDA ČERNEKA – ŽRK UMAG
  17. GABRIJELA MILIĆ – RK DUGOPOLJE
  18. ANIKA MARIĆ – RK LABIN RUDAR
  19. UNA IVANČIĆ – ŽRK KOKA
  20. TARA ČOVIĆ – ŽRK SPLIT 2010
  21. ANA PEHAR – RK SESVETE AGROPROTEINKA
  22. ANA PAPIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
  23. MAGDALENA RUMEK – RK PODRAVKA
  24. GABRIJELA DOMOVIĆ – RK PODRAVKA
  25. GABRIJELA ROGOŠIĆ -RK DUGOPOLJE
  26. ANTEA ČIČAK – RK RUGVICA
  27. DORA DANANIĆ – RK ZELINA
  28. NINA BURĐELEZ – RK DALMATINKA
Oglas

PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

  1. ANJA ŽURO – ŽRK CETINA
  2. JELENA BABIĆ – ŽRK SPLIT 2010
  3. DORA NIZEK – RK ZELINA
  4. MARA MILIĆ – ŽRK DUGO SELO
  5. KLARA PETRAŠEVIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
  6. VALENTINA JAKŠIĆ -RK SAMOBOR
  7. MARIJA BAŠIĆ – ŽRK SPLIT 2010

STRUČNO VODSTVO: 

  1. VEDRAN KRKAČ – Izbornik
  2. MAJA MITROVIĆ – Stručna suradnica
  3. HRVOJE TURKOVIĆ – Trener vratarki
  4. ANA BOC – Fizioterapeut
  5. LIDIJA HORVAT – Tehniko

Izvor HRS