/Olimpija pomela Bjelovarke, porazi preostalih predstavnica OSJEČANKE SU NA VRLO DOBROJ PETOJ POZICIJI
žrk olimpija fb

Jedini pozitivan rezultat od svih naših predstavnica ostvarile su rukometašice Olimpije na susretima 3.kola 2.HRL za rukometašice. Poraze su doživjele rukometašice Broda, Đakova, Darde i Baranje pa su Osječanke i dalje najboljeplasiran predstavnik regije u ovoj ligi.

RK OLIMPIJA : ŽRK BJELOVAR 2 36:22 (20:9)

Treće kolo je iza osječkih djevojaka i druga pobjeda. Djevojke su utakmicu otvorile nervoznije te je u početku utakmice rezultat iznosio 5:3. Nakon toga djevojke su napravile seriju od 4 pogotka te se odvojile rezultatom 9:3. Tu prednost djevojke su povećale do kraja poluvremena te je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 20:9. U drugom poluvremenu sve su djevojke dobile priliku za igrati te je utakmica završila konačnim rezultatom od 36:22.

RK OLIMPIJA: K. Barišić, L. Lučić, D. Dorić 5, B. Trbojević 3, A. Šijaković 2, M. Matota 4, S. Matijević 1, P. Pavošević, J. Krajnović 7, H. Krištić, N. Vlašić 5, M. Tomas 1, I. Zirn 6, K. Kušenić 1, J. Dorić 1
Treneri: M. Jurčević i Z. Dorić

ŽRK BJELOVAR 2: N. Horvat 4, L. Kržak 1, S. Gazda 1, L. Šarić 2, P. Rajić, G. Madžarević 2, N. Pifar 2, A. Sofić, N. Čermak, A. Krmpotić 1, M. Ravenšćak 9 (FB Olimpija)