/Olimpija blizu bodova u derbiju sa Zelinom ČAK 13 POGODAKA IVANE ZIRN
žrk olimpija fb

Olimpija blizu bodova u derbiju sa Zelinom ČAK 13 POGODAKA IVANE ZIRN

U sedmom kolu je odigran veliki derbi u kojemu su rukometašice Olimpije otputovale na megdan vodećoj Zelini i vratile se praznih ruku iako je bod bio vrlo blizu. Minimalan poraz nakon vrlo dobre predstave ostavio je gorak okus u ustima.

Bila je to prava i zanimljiva utakmica s puno rezultatskog obrata pri čemu su prvom poluvremenu domaće igračice su došle čak do +3, ali rukometašice Olimpije se nisu predavale te su na predah otišle s rezultatom 14:15. Drugo poluvrijeme također se igralo gol za gol te igračice Zeline odlaze ponovno na +3, ali Olimpija se ne predaje te izjednačava rezultat. Ipak na kraju nedostatak koncentracije i domaća ekipa Zeline osvaja bodove koju je vjerno podržala njihova publika. Konačan rezultat utakmice bio je 27:26, a čak 13 pogodaka fantastične Ivane Zirn nije bilo dovoljno niti za bod koji bi itekako ostavio borbu za jesenski naslov otvorenom.

Preostale 4 ekipe su igrale međusobno regionalne derbije i oba su pripala gošćama. Baranjke su slavile u Dardi, Brođanke u Đakovu.

ĐAKOVO – BROD 23:33 (15:17)

Đakovo – Nastavno sportska dvorana Đakovo. Gledatelja: 50. Sutkinje: Ivona Abramović i Ivana Farkaš (Osijek).

ĐAKOVO: Lana Kružić, Jelena Barišić, Lara Lacić 2, Ana Duvnjak, Klara Humbal 6, Sara Šunda 2, Ena Bogdanović 1, Lara Posavčević, Anđela Prekačin 1, Ivana Pejić, Maja Matasović 11. Trenerica: Danijela Varnica.

BROD: Josipa Poličić, Ema Groznica, Ana Rubil, Rea Kruljac 4, Antonela Kvolik 7, Andrea Daidžić 4, Ena Vargić, Ana Vrdoljak 5, Gabriela Bajan, Erika Šteanović, Anamarija Safundžić, Mateja Roso 5, Lucija Čondić 4, Ina Sudar 1, Klara Ivanišić 1, Kristina Dragičević 1. Trener: Darko Celner.