Održan plenum drugih županijskih liga Brodsko – posavske županije

U prostorijama srednje škole Matija Antun Reljković održana je Plenarna sjednica klubova Druge ŽNL BPŽ skupina A, B, C dok će skupina D svoj radni dio odraditi samostalno pošto je vezana za NS Nova Gradiška. Klubovima su predstavljeni sastavi liga, a na Dnevnom redu sjednice teme su bile:

Upoznavanje s pravilima nogometne igre 2022/23, izmjene i dopune propozicija natjecanja seniora, verifikacija vodstva natjecanja, kalendar natjecanja, izvlačenje natjecateljskih brojeva te su utvrđeni termini igranja utakmica kao domaćini.
Također, određeni su i parovi Kup utakmica koje se igraju 21. kolovoza u 18,00 sati.
Prvenstvena natjecanja svih liga započinju utakmicama 27./28. kolovoza 2022.
Povjerenik za natjecanje Druge ŽNL Skupina A, B, C u sezoni 2022/2023 je Marko Čanić, povjerenici za suđenje su Mato Jozanović i Tihomir Vuko dok dužnost Disciplinskog suca obnaša Marko Jarić.
Parovi prvog kola svih skupina:
A
Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
1 28.08.2022 17:30 Trnjani NK Slaven Trnjani – NK Mladost Čajkovci -:-
1 28.08.2022 17:30 VRPOLJE NK Sloga Vrpolje – NK Dubrava (Z) -:-
1 28.08.2022 17:30 Gundinci NK Gundinci – NK Mladost Divoševci -:-
1 28.08.2022 17:30 Stari Perkovci NK Perkovci – NK Šokadija (Sr) -:-
1 28.08.2022 17:30 BERAVCI NK Raketa – NK Sava (S) -:-
B
Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
1 28.08.2022 17:30 Slavonski Brod NK Graničar Brodski Varoš – NK Zdenac -:-
1 28.08.2022 17:30 Gromačnik NK Sloga Gromačnik – NK Tomica -:-
1 28.08.2022 17:30 Klakar NK Graničar Klakar – NK Slavonac Gornja Bebrina -:-
1 28.08.2022 17:30 Ruščica NK Posavac (R) – NK MV Croatia 1976 -:-
1 28.08.2022 17:30 Podvinje NK Podvinje – NK Bratstvo (V) -:-
1 28.08.2022 17:30 Podcrkavlje NK Podcrkavlje – NK Mladost Donja Bebrina -:-
Oglas

 

Oglas

C

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
1 28.08.2022 17:30 Gornji Andrijevci NK ASK – NK Mladost Malino -:-
1 28.08.2022 17:30 Šumeće NK Šokadija (Š) – NK Vatrogasac (G) -:-
1 28.08.2022 17:30 Slavonski Kobaš NK Slavonac Slavonski Kobaš – NK Graničar Stupnički Kuti -:-
1 28.08.2022 17:30 Kaniža NK Posavac (Ka) – NK Mladost 1977 -:-
1 28.08.2022 17:30 Brodski Stupnik NK Slavonac Brodski Stupnik – NK Gaj (Z) -:-
1 28.08.2022 17:30 Stari Slatinik NK Mladost Jakačina Mala – NK BONK -:-
Oglas

 

D

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
1 28.08.2022 17:30 GORNJI BOGIĆEVCI NK Sloboda Gornji Bogićevci – NK Svjetlost -:-
1 28.08.2022 17:30 VRBOVA NK Omladinac Vrbova – NK Soko 1970 -:-
1 28.08.2022 17:30 STARO PETROVO SELO NK Slavija Staro Petrovo Selo – NK Slavonija Bodovaljci -:-
1 28.08.2022 17:30 REŠETARI NK Budućnost (R) – NK Mladost Brđani -:-
1 28.08.2022 17:30 DAVOR NK Posavac (D) – NK Trenk -:-
1 28.08.2022 17:30 MAGIĆ MALA NK Graničar Magić Mala – NK Graničar Laze -:-

 

KUP NS Nova Gradiška:

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
1/16F 07.08.2022 18:00 Orubica NK Soko 1970 – NK Mladost Brđani -:-
1/16F 07.08.2022 18:00 Laze NK Graničar Laze – NK Omladinac Vrbova -:-
1/16F 07.08.2022 18:00 MAGIĆ MALA NK Graničar Magić Mala – NK Slavija Staro Petrovo Selo -:-
07.08.2022 18:00 BODOVALJCI NK Slavonija Bodovaljci – NK Sloboda Gornji Bogićevci -:-
07.08.2022 18:00 REŠETARI NK Budućnost (R) – NK Slaven Ljupina -:-
1/16F SEOCE NK Trenk – NK Psunj Sokol -:-
07.08.2022 18:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Slavonac Gunjavci-Drežnik -:-