/Odluka o jesenkom prvaku Treće HNL sutra
SPORT - Slika 24 11

Odluka o jesenkom prvaku Treće HNL sutra

Odigrane su subotnje utakmice u Trećoj HNL istok gdje se jo uvijek ne zna tko će biti jesenski prvak. Slavija je poraena u Beliću pa je jedan kandidat manje za najvie postolje.

Beliće – Slavija 3:2
Domaćin je u Beliću poveo autogolom Ivana Peharde, stari lisac Ratković povisio na 2:0 u 27. minuti, a dvije minute kasnije gosti promauju kazneni udarac za povratak u utakmicu to Vučemilović kanjava i die na 3:0. Do kraja utakmice gosti s dva pogotka smanjuju, ali pobjeda na kraju pripada Beliću. Milić je uzvratio autogolom, a drugi pogodak za Slaviju postigao je Mikić
Loe prvo poluvrijeme i slab ulazak u utakmicu gdje je domaćin poveo. U drugom dijelu krećemo na sve ili nita, smanjili smo i čak imali ansi za pozitivan rezultat. Sezona je gotova, ja čestitam svojim dečkima na svemu do sada napravljenom – kazao je trener Slavije Dalibor Bognar

Vukovar 1991 – Marsonia 0:1
U prvom dijelu smo imali puno vie loptu u nogama no dobili smo pomalo slučajno pogodak, pogreka vratara koji je krivo procijenio jedan centarut. Probali smo s nekoliko osvjeenja no sve je bilo prilično bezidejno, razvodnili smo se, promaili neke anse i na kraju izgubili – rekao je trener Vukovara eljko Maar

Jedini pogodak na utakmici djelo je Sivrića.

Đakovo Croatia – Međimurje 0:3
Međimurje je prohujalo kroz Đakovo ostavivi domaćina u brigama pred nastavak natjecanja. Za Đakovčane je kobnih bilo 8 minuta u otvaranju utakmice kada su primili sva tri gola.

Bjelovar – Oriolik 4:1

Oriolik je poraen u Bjelovaru iako je nakon vodstva domaćina izjednačio no u samom finiu prvog dijela dobio drugi gol. U drugom dijelu domaćin postie jo dva za konačan rezultat. Jedini strijelac za Oriolik bio je Maruić.