Odličan nogomet igrao se u nastavku sedmog kola Prve ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije

Jučer je odigrano preostalih šest susreta sedmog kola Prve ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije. Visoke pobjede su ostvarile momčadi Daruvara i Trnskog, a Gordowa i Bilo su i dalje bez ijednog boda na tablici.

NK Ribar Končanica – NK Zdenka 91 3:2

U Končanici se odigrao pravi nogometni derbi između domaćina i NK Zdenke 91! Prvo poluvrijeme je prošlo gotovo nezamijećeno i bez zgoditaka, ali zato je drugi dio utakmice bio žustar i s čak pet pogodaka. Za vodstvo 1:0 zabio je Boris Klimeš u 48. minuti igre. Zatim, izjednačenje u 65. minuti golom Danka Tomašeka. Ponovni obrat za domaću momčad osigurao je Noa Knežević-Netušil, a još jedno izjednačenje je osigurao Tomašek u 86. minuti. No, više sreće su imali igrači Ribara zabivši za pobjedu u 90. minuti s bijele točke.

NK Ivanska – NK Rovišće 2:4

Nakon vrlo loše odigrane utakmice prošlo kolo, igračima Ivanske nije dobro krenulo niti ovoga puta. Susreli su se s Rovišćancima i izgubili. Prvo poluvrijeme je definitivno išlo na ruku domaćim igračima. Otišli su na odmor s velikih 2:0 golovima Špoljarića i Planteka. Međutim, preokret i potpuni potop su im priuštili Tomić, Pavličević, Perić i Vujica koji su odigrali fantastičnu utakmicu i zaključili rezultat s 2:4.

NK Gordowa – NK Hajduk Hercegovac 0:1

Iako je Gordowa ušla u osminu finala Kupa NS Bjelovarsko-bilogorske županije, na ljestvici Prve ŽNL BBŽ stoji vrlo klimavo i bez ikakvih bodova. Gosti su zaključili utakmicu  golom Dioga Santane da Silve u 87. minuti igre.

NK Bilo – NK Daruvar 0:4

Susret između prvoplasirane momčadi i zadnje rangiranih igrača NK Bila bio je sasvim očekivan. Gosti su se dobro pripremili te golovima Komljenovića, Čuhnila i Lovrića proslavili novoosvojena tri boda.

NK Trnski – NK Tomislav (B) 4:0

Slična utakmica je odigrana i u Novoj Rači samo što su ovdje domaćini slavili s visokih 4:0. Nakon što su prošlo kolo igrači Tomislava kažnjeni s tri gola, ove nedjelje su nastavili taj nesretni niz samo s još jednim golom više. Dobre akcije za domaćine su realizirali Šotola (7.), Pratljačić (27. i 31.) te Kambić u 76. minuti susreta.

NK Kamen (S) – NK BŠK Brezovac 2:1

U Siraču je bilo nešto napetije te su obje ekipe pokazale izvrstan nogomet. Ipak u susretu su bolji bili igrači domaće momčadi te su golovima Marjanovića u 31. i 55. minuti igre slavili pobjedu. Jedini pogodak za gostujuće igrače je na (ne)sreću zabio igrač Kamena Elvis Kokalović.