/Odigrano prvo proljetno kolo prve ŽNL vukovarsko-srijemske DILJ OSTAO NA PRVOJ POZICIJI, SLAVONAC IZ GRADIŠTA SE RASPUCAO
dilj vinkovci

Odigrano je prvo proljetno kolo prve ŽNL vukovarsko-srijemske županije. Nakon subotnje dvije utakmice danas (nedjelja) odigrano je ostalih šest utakmica.

rez vuk

U Iloku su se sastali Fruškogorac i Tomislav iz Cerne.

Bili smo bolji cijelu utakmicu, nesretno smo dobili golove, hvatali smo rezultat, dva puta izjednačili pogocima Kuzmana. Imali smo nekoliko prigoda, nismo zabili i to je to. -rekao je Marko Pole trener domaćih.

Na kraju rezultat je realan prema prikazanom. Za nas su pogotke postigli Grigić i Stepić. Utakmica je bila vrlo žustra i borbena, puno trke i angažmana s obje strane. Imali smo kod 1:0 kazneni udarac koji nismo iskoristili – izjavio je trener gostiju Milan Janković.

U Gradištu su gostovali nogometaši Vidor-Matijevića iz Srijemskih Laza

Dominirali smo na teškom terenu, zabili pet pogodaka -Blažević dva puta, Adlešić jednom, Ilić dva puta, a osim toga mogli smo postići i još koji pogodak. Bili smo bolji prestigli ih na ljestvici, bilo je odlično danas. – raspoložen je bio trener domaćih Dražen Ilić.

Izgubili smo malo previsokim rezultatom s obzirom da smo imali neke periode kada smo igrali dobro i stvarali prilike. Do 30.minute bila je egal utakmica, dobili dva gola do kraja prvog dijela. Domaćin dobar i čvrst, ali fer i korektan, suđenje korektno. U drugom dijelu smo opet počeli igrati no primili smo tri gola za 6 minuta što nas je totalno uništilo. Imali smo dvije crne rupe u utakmici i to nas je koštalo ovako visokog poraza – rekao nam je Rajko Banjac trener gostiju.

Slavonija iz Soljana bila je gost u Nuštru kod Nosterije

Poraženi smo pred svojim navijačima po teškom terenu, gosti su nas nadigrali i zasluženo pobijedili – kratko je komentirao trener domaćih Krunoslav Šarčević.

Natprosječno korektno suđenje i utakmica. Mi smo poveli pogotkom Lovrića iz kaznenog udarca, domaćin je pokušao izjednačiti, mi smo se uspješno obranili i osvojili tri boda-rekao nam je trener gostiju Marko Lovrić

Domaći Slavonac u Komletincima je dočekao Zrinski iz Bošnjaka

Borbena utakmica, gost puno bliži pobjedi nego domaćin. Suđenje je bilo fenomenalno pred gotovo 200 gledatelja. Gost je imao više prigoda, igrač utakmice vratar domaćih. Prelagano smo ušli u utakmicu, nervoza se osjetila u igri, žurili smo i griješili u igri. Razočaran sam do bola i čestitam gostima – vrlo realno i otvoreno se izjasnio trener domaćih Perica Mikulić.

Borbena utakmica, teren težak, nije dozvoljavao tečnu igru. Imali smo više šansi i bili bliži pobjedi – rekao je Antun Jovanovac trener gostiju.

Hašk-Sokol je u Starim Jankovcima odigrao svoj susret s Borcem iz Bobote

Utakmica je završila 1:1, za nas je strijelac bio Jakovljević. Bilo je obostrano borbeno, s nekoliko šansi na obje strane– rekao je Jozo Marjanović trener domaćih

Bila je vrlo tvrda i muška utakmica. Za nas je pogodak postigao Vezirović. Suđenje je bilo malo domaćinsko, pogoci regularni. Domaćin je bio vrlo dobar i čvrst, malo je bilo nervoze, ali sve u granicama koraktnoga. Prava prvenstvena utakmica – izjavio je Miro Maksimović trener gostiju

U Vrbanji je istoimeni domaćin igrao s Croatijom iz Bogdanovaca

U petoj minuti smo poveli iz 11m , nekoliko smo prigoda promašili, a oni izjedančili. Krenuli smo ofanzivno u drugom dijelu, ubacio sam još jednog napadača , tri puta smo išli sami prema golu, a tri puta su gosti rušili moje igrače za tri crvena kartona. Strijelci su bili Domaćinović 2, Šalić – čuli smo od trenera domaćih Mladena Zadre.

Tvrda utakmica, oni poveli, mi izjednačili sredinom poluvremena, Matijević je bio strijelac. Dobili smo 2 crvena pa su domaći poveli, mi dobili još jedan crveni karton, penal za njih i 3:1 za njih na kraju – rekao je trener gostiju Božo Gelo.