Odigrana je 1/8F kupa NS Beli Manastir

Jučer i danas odigrani su susreti osmine finala kupa NS Beli Manastir.

Darda je na svom terenu dočekala Davor, gosti iz Davora došli su na utakmicu sa samo osam igrača pa je Darda nakon samo 19. minuta igre prošla u daljnji tijek natjecanja. U samo 17. minuta domaćini su ekspresno postigli pet pogodaka, a nakon toga došlo je do “ozlijede” dva igrača gostujuće ekipe nakon čega je utakmica prekinuta. U tih 19 minuta Leonard Barić postigao je dva pogotka, a po jedan su dodali Matej Grafina, Tino Stojković i Antonio Stupar.

Vardarac je na svom terenu svladao Šokadiju visokim rezultatom od 6:2. Po dva pogotka za domaćina postigli su Zvonimir Lendić, Žan Drahotuski i Dalibor Antolić. Po jedan pogodak za goste postigli su Dalibor Mudri i Josip Balatinac.

Mladost je u svojim Čemincima ugostila ŠNK Baranju iz Belja. Nakon regularnih 90. minuta rezultat je bio 1:1 pa je lutrija jedanaesteraca odlučivala o prolasku dalje. Na kraju je Mladost bila sretnija i spretnija te je prošla dalje. Despot Matijević postigao je pogodak za goste, a Dejan Trivunović pogodio je za konačnih 1:1 u utakmici.

Polet iz Karanca je ekspresno pobijedio Napredak u gostima rezultatom 1:6. Teo Grujić postigao je dva pogotka, a po jedan su dodali Branko Stojanović, Filip Levačić i Luka Crnjac, a još jedan im je poklonio Laslo Bačvanin postignutim autogolom. Počasni pogodak za domaćina postigao je Nebojša Orsić.

Petlovac je na svom terenu svladao Međimurec rezultatom 5:1. Pogotke za domaćina postigli su Leo Bartolov, Matej Markan, Igor Kolarić, Ivan Preksavec i Filip Pigac. Počasni pogodak za goste postigao je Igor Viljevac s bijele točke.

Bratstvo je do vrha napunilo mrežu Graničara u Torjancima. Konačan rezultat bio je 1:10. Robert Nospak napravio je pola posla na utakmici, postigao je pet pogodaka, Filip Žaper tri, a po jedan Dejan Nikolić i Srđan Škorić. Jedini pogodak za domaćina postigao je Danijel Tomoković.

Grabovac je na svom terenu svladao Bilje rezultatom 3:1. Igor Prijić načeo je goste s bijele točke u 18. minuti, Tomas Tadić povisio je prednost u 30, minuti i odveo svoju momčad na odmor s dva pogotka prednosti. Drugo poluvrijeme proteklo je bez većih uzbuđenja sve do pred kraj susreta. Miron Kraljik smanjio je zaostatak na 2:1, ali Ivan Horaček u 91. minuti postavlja konačan rezultat.

Borac je na svom terenu svladao Radnički rezultatom 3:1. Srđan Šujdović načeo je goste u 27. minuti, samo pet minuta nakon Mario Mijatović povisuje na 2:0. Tomislav Nađ u zadnjoj minuti prvog dijela smanjuje na 2:1, a sredinom drugog dijela Dominik Tkalec postavlja konačan rezultat i odvodi svoju momčad u daljnji tijek natjecanja.