Odigran šahovski turnir povodom 31.godišnjice 3.Gardijske brigade Veterana Kune

U Slavonskom Brodu upriličen je pojedinačni otvoreni turnir u šahu povodom proslave 31 godišnjice 3 Gardijske brigade Veterana Kune . Na samom početku turnira dopredsjednik Udruge Luka Krijan je pozdravio sve sudionike i goste . Odajući počast svim poginulim i umrlim braniteljima ,kako bivšim borcima tako i onima koji su poginuli ,stradali ili umrli .

Oglas

Na turniru je nastupilo 16 igrača, igran je Švicarac 7 kola, 7 minuta + dodatak 3 sekunde dodatka za svaki odigrani potez. Glavni sudac turnira je bio klupski Ivan (Jack) Opačak . Za prvo drugo i treće mjesto dodijeljena su odličja za seniore i kadete nagrade su podijelili Direktor sportskih sekcija Vinko Hančić, voditelj sekcije šah Mato Opačak i dopredsjednik Luka Krijan. Domaćin je za sve sudionike priredio domjenak.

Oglas

Najbolji kadeti su bili:

Oglas

1.mjesto Damjanović Ivan 3 boda, ŠK Amater – Strizivojna,

2.mjesto Jukić Leon 3 boda, ŠK Amater – Strizivojna,

3.mjesto Bičanić Magdalena 2 boda , ŠK Amater – Strizivojna

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.

Ime

FED

Rtg

RtgI

Klub/Grad

Bod.

1

MK

Damjanović Stjepan

CRO

2119

2057

ŠK Vina Markota, Pleternica

7,0

2

I

Kanjković Marijan

CRO

1914

1853

ŠK Vina Markota, Pleternica

5,5

3

I

Čuljak Mišo

CRO

1776

1675

ŠK Zrinski, Stari Slatinik

5,0

4

III

Nikolić Mijo

CRO

1630

0

ŠK Ruščica, Ruščica

4,0

5

Rašić Marko

CRO

1600

1634

ŠK Ruščica, Ruščica

4,0

6

MK

Opačak Mato

CRO

1953

1874

ŠK Ruščica, Ruščica

4,0

7

III

Poljaković Zdenko

CRO

1796

1778

ŠK Čaglin, Čaglin

4,0

8

Logarić Patrik

CRO

1600

0

ŠK Ruščica, Ruščica

3,5

9

Damjanovic Ivan

CRO

1648

0

ŠK Amater, Strizivojna

3,0

10

Tolić Siniša

CRO

1600

0

ŠK Ruščica

3,0

11

IV

Jukić Leon

CRO

1733

1195

ŠK Amater, Strizivojna

3,0

12

Štimac Mate

CRO

1646

1484

ŠK Čaglin, Čaglin

3,0

13

Švajda Tomica

CRO

1615

0

ŠK Čaglin, Čaglin

2,5

14

Kopecki Ivica

CRO

1607

1528

ŠK Čaglin, Čaglin

2,5

15

IV

Bićanić Magdalena

CRO

1648

0

ŠK Amater, Strizivojna

2,0

16

Bubalo Petar

CRO

1602

0

ŠK Ruščica, Ruščica

0,0

Tekst / Foto Mato Opačak