Odgođena utakmica Gorice i Slaven Belupa
Utakmica Gorice i Slaven Belupa koja se trebala igrati danas odgođena je za ponedjeljak u 16,00 sati zbog obilne kiše i potopljenog terena u Velikoj Gorici. Vijest je to koju je Gorica objavila na svojoj službenoj Facebook stranici:
Svi navijači koji imaju kupljene ulaznice, s istima će na stadion moći ući u ponedjeljak.