/Odbojkašice poražene u pet setova, pobjede odbojkaša OSJEČANKAMA BOD U SPLITU, VUKOVARKAMA DOMAĆI PROTIV VODEĆE RIJEKE
MOK Marsonia u Zadru

Proteklog vikenda igrano je 6. kolo u obje Superlige, i muškoj i ženskoj, a slavonski su klubovi iz svakog od četiri susreta izašli najmanje s jednim bodom. Vukovarke su na svom parketu ugostile vodeću ekipu lige, Rijeku i nakon 0:2 u setovima došle do 2:2, pa u posljednjem petom ostale bez snage. Osječanke su jednak posao odradile u Splitu na gostovanju kod Brda. Nakon 2:0 za Splićanke Osijek je pokazao karakter, ali i kvalitetu i došao do boda, a niti drugi nije bio daleko u dramatičnom petom setu.

6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK OLIMPIK – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK RIJEKA CO 2:3 (13:25,22:25,25:21,25:16,7:15)
23. OK BRDA – ŽOK OSIJEK 3:2 (25:16,25:14,15:25,22:25,15:13)
24. OK POREČ – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (31:29,25:22,25:19)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK MARINA KAŠTELA – OK OLIMPIK subota, 23. studenog 2019. u 19,00
26. ŽOK OSIJEK – OK POREČ nedjelja, 24. studenog 2019. u 17,00
27. HAOK RIJEKA CO – OK BRDA subota, 23. studenog 2019. u 19,30
28. OK SPLIT – ŽOK ENNA VUKOVAR subota, 23. studenog 2019. u 20,00

Odbojkaši Marsonije na svom su terenu nadigrali Split u četiri seta i došli do treće superligaške pobjede. Marsa je loše otvorila meč, gosti su osvojili prvi set, no nakon toga u ključnim trenucima Brođani su bili na visini zadatka i uzeli dva seta u zanimljivim situacijama, a nakon toga onaj posljednji, četvrti, vrlo uvjerljivo. Mursa nastavlja sa sjajnim partijama, ovoga puta vrlo su uvjerljivo projurili kroz Zadar i s 3:0 stigli do pete pobjede s kojom dijele vrh Superlige s Medicinarom i Rijekom.

26. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA 1:3 (12:25,25:23,23:25,19:25)
27. OK SISAK – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:22,25:16,25:21)
28. OK ZADAR – MOK MURSA – OSIJEK 0:3 (10:25,19:25,20:25)
29. MOK MARSONIA – OK SPLIT 3:1 (21:25,25:22,27:25,25:16)
30. OK ROVINJ – OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,18:25,14:25)