/Odbojkaši Marsonije preuzeli vrh 2. HOL ZRINSKI ODMARAO, VUKOVAR BOLJI OD ŽELJEZNIČARA
MOK Marsonia - MOK Željezničar

Kralj je mrtav, živio Kralj! Proteklog vikenda odbojkaši Željezničara definitivno su predali krunu vladara odbojkaškog istoka nakon što su doživjeli i četvrti prvenstveni poraz u sezoni. Vukovar je bio apsolutno nemilosrdan prema dosadašnjem vladaru i “isprašio” ga s čistih 3:0. Nisu Osječani abdicirali bez borbe, posebno u trećem setu, ali na kraju nisu uspjeli osvojiti nit taj jedan.

Prvi kandidat za prestolonasljednika je Marsonia koja nije imala problema u Donjem Miholjcu. Nitko ih nije niti očekivao, domaćin ipak nije ta razina da može protiv momčadi koja se bori za titulu. Druga brodska momčad još je jednom poražena i ostala je prikovana za dno nakon gostovanja kod druge momčadi Murse. U Požegi slavlje domaćina, Valpovka je uzela set, ali za nešto više nije bilo snage, Sokol je preskočio goste na prvenstvenoj ljestvici u izravnom dvoboju.