/Očekivane pobjede Sloge iz Račinovaca i Županje 77 SLOGA NE DA VRH UNATOČ SUSRETU MANJE
sloga račinovci fb

Odigrani su susreti 8.kola 2.ŽNL NS Županja u kojima su polučeni očekivani rezultati pa je vodeći dvojac ubilježio nove pobjede. Sloga iz Račinovaca je na gostovanju u Strošincima postigla tri pogotka za tri nova boda koji ih drže na vrhu. Županjci su na svom terenu postigli jedan manje Slogi iz Štitara i pušu i dalje za vrat vodećem sastavu lige na udaljenosti od minus 2 boda.

Domaćina u Strošincima je lider načeo vrlo rano, već u 4. minuti igre kada Miroslav Jurina postiže za prvo vodstvo, a imala je Sloga još jednu dobru priliku ranije koja je ostala neiskorištena. Srijemac se vraća u igru golom u 23. minuti i rezultat 1:1 je onaj sa kojim se otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme se dugo igralo bez promjene, sve do 75. minute kada gost dolazi do novog vodstva preko Josipa Janjića. Za konačnih 3:1 i mirno privođenje utakmice kraju, pobrinuo se Josip Vladić, pet minuta prije kraja susreta.

Šiklić je zabio oba pogotka za Županjce u jednoj čvrstoj, borbenoj i nervoznoj utakmici (tri crvena kartona) u kojoj su domaćini bili spretniji i bodovi na kraju ostaju u Županji.