Novakovići osvojili 3 medalje u Oklahoma Citiyu

Sjajne vijesti stižu nam iz Amerike, iz Oklahoma Citya, gdje se održao Super Kup na kojem su nastupili najbolji svjetski kajakaši među kojima su bili pozvani Milica i Antun Novaković.

Natjecanje se održavalo u noćnom terminu pod reflektorima što je bio dodatni izazov za sve sportaše.

Na disciplini 1000m sa istrčavanjem Antun je osvojio 2. mjesto iza Mađara Varge koji je viceprvak s Olimpijskih igara u Tokiju. Do istrčavanja je Antun bio u vodstvu, no Vargino maratonsko iskustvo u trčanju s čamcem donijelo je prevagu, te je Mađar na kraju ipak prvi prošao kroz ciljnu ravninu.

Na istoj dionici sa istrčavanjem Milica je također osvojila odlično 2. mjesto, iza reprezentativne kolegice Kristine Bedeč, a u utrci na 350m Milica je osvojila 1. mjesto i vrijednu novčanu nagradu organizatora!

Iz Amerike se vraćaju puni pozivnih dojmova koji će im nadamo se biti dodatni poticaj u pripremama za Svjetsko prvenstvo koje ih očekuje za mjesec dana u Danskoj u Kopenhagenu.