Nova Ves krenula šesticom u novo kolo, a Radnički odličnim preokretom pokazao kvalitetu igre

Nedjelja je bila rezervirana za odlične golove u šestom kolu Druge ŽNL Varaždin. Preostalih četiri susreta obilježile su dvije pobjede gostujućih momčadi, a četiri na domaćem terenu.

Nakon odlične subote, uslijedili su derbiji i u nedjelju. Sve je započelo u Svibovcu gdje su se susrele momčadi NK Podravca (Sv) i NK Nove Vesi Ecoagro. Iako je za domaćine Denis Majcen postignuo hat trick, Podravci nisu mogli spriječiti nalet fantastičnih akcija gostiju. Gol za golom do pobjede realizirali su redom: Horvat, Sokač, Cvetko M., Ribič, Cvetko A. i Marin Šnicek u 70. minuti igre. Nešto siromašniji po golovima, odigrao se susret u Babincu. NK Dinamo Babinec je ugostio ŠNK Poljoprivrednik i rezultatom 1:3 ostao bez bodova kod kuće. Za Poljoprivrednik su zabili Tomislav Križanić i Alen Vnučec, a jedini pogodak za domaće je ostvario Petar Dobrotić u 42. minuti susreta. ŠNK Radnički sve više grize prema vrhu ljestvice, a to su još jednom potvrdili važnom pobjedom nad momčadi ŠNK Poleta Martijanec. Susret je obilovao golovima, a krajnji rezultat je bio neizvjestan sve do 85. minute igre. Nogometaši Poleta su odlično krenuli u prvo poluvrijeme i golovima Horvata i Klekara otišli na predah s dva razlike. I u drugom su dijelu žustro započeli i to zahvaljujući Teru Hashimotou. No, taj posljednji pogodak je razbudio domaćine i počeli su redati dobre akcije, ali i još bolje golove. Za konačnih 4:3 zabili su Stopinšek, Hižak, Kutnjak i Leo Tropšek u 85. minuti susreta. Kao posljednji susret šestog kola, snage su odmjerili ŠNK Poljanec i ŠNK Mladost Šemovec. Nije bilo previše iznenađenja tijekom igre pa je tako derbi završio s 3:1. Mario Novak je svojoj momčadi zagarantirao čvrsto drugo mjesto na tablici ostvarivši hat trick, a jedini pogodak za goste je zabio Matija Sever u 86. minuti.