/Nova pobjeda Poleta za kraj jeseni 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO
polet semeljci

Nova pobjeda Poleta za kraj jeseni 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Đakovački drugoligaši su proteklog vikenda odradili posljednje jesensko kolo. Od ranije je poznato da je prvi dio sezone protekao u dominaciji Poleta koji je upisao 12 pobjeda i samo jedan poraz, te uvjerljivo osvojio jesensku titulu.

Za kraj sezone Polet je gostovao u Kondriću i golovima Žarka Aščića i Ivana Đuretkovića koji je postigao dva komada za kraj jeseni. Istim, 3:0 rezultatom slavile su i Dračice i ostale na drugom mjestu sa 7 bodova manje od Semeljčana. Andričić, Žulj i Gavran bili su strijelci za Dračice protiv ove jeseni najlošije momčadi lige – Sloge. Ognjenović, Blažeković i Bjeobrk su bili strijelci za Hajduk koji se sa gostovanja u Gorjanima vratio sa sva tri boda i sačuvao treće mjesto ispred Slavonije koja je slavila na svom terenu protiv Šokadije.

Osim Poleta i Hajduka sva tri boda u gostima je osvojio Vinogradar koji je bio bolji od Dinama u Trnjanima. 13. minuta bila je sretna za Radnički, tada je Ilija Piler postigao pogodak vrijedan tri boda protiv HOŠK-a. Nakon što je u prvom dijelu zapucao jedanaesterac, odnosno gostujući vratar Josip Barić ga je obranio, Omladinac je ipak u nastavku uspio doći do pobjede i preskočiti Jedinstvo u izravnom dvoboju. Vardić i Sekić zabili su za Omladinac na početku drugog dijela, u završnici je Jedinstvo preko Bježančevića smanjilo, no do boda nisu stigli.

SLAVONIJA – ŠOKADIJA 3:0

REKORD – POLET 0:3

RADNIČKI  – HOŠK 1:0

OMLADINAC – JEDINSTVO 2:1

BUDUĆNOST – HAJDUK 2:3

DINAMO – VINOGRADAR 1:3

DRAČICE – SLOGA 3:0