/Nogometni vikend u Brodsko-posavskoj županiji ZVONIMIR I BUDAINKA IGRAJU DERBI KOLA
zdenac fb

Nogometni vikend u Brodsko-posavskoj županiji ZVONIMIR I BUDAINKA IGRAJU DERBI KOLA

Prva ŽNL od proteklog vikenda ima novoga lidera, a to je momčad Stjepana Renića koja u obranu liderske pozicije kreće prema Cerniku. Derbi kola će ipak igrati lovci na lidera – u međusobnom okršaju Batrinu će pokušati sustići ili prestići Zvonimir i Budainka.

Raspored parova,delegata  i sudaca za prvenstvene utakmice 7.kola 1.ŽNL koja se igraju 06.10.2019. s početkom u 15:30 sati.

Rb Parovi Suci Delegat
1  Gornja Bebrina   DRAGAN JURIŠIĆ
   NK SLAVONAC GB     Gavranić G.
   NK OMLADINAC V     Severinac Z.
    05.10.2019. (subota) 15:30     Šimunović I.
2   Bebrina    MIROSLAV DUBAC
    NK BONK     Velić L.
    NK BUDUĆNOST     Grgić T.
    05.10.2019. (subota) 15:30     Matijević A.
3    Nova Kapela  JOSIP KUNECKI
     NK SLAVONAC NK     Kruljac T.
     NK RAKETA     Šimunović I.
        Brekalo D.
4    Donja Vrba   JOSIP KULIĆ
     NK ZVONIMIR      Zupčić M.
     NK BUDAINKA KOLONIJA      Morber D.
         Čulina Z.
5    Cernik   JOSIP MARJANOVIĆ
     HNK MLADOST      Mergeduš Z.
     NK BATRINA      Janaček D.
         Matijević A.
6    Slavonski Šamac   DAMIR SUBOTIĆ
     NK GRANIČAR SŠ      Jozić D.
     NK SLOBODNICA      Matijević M.
         Harnoš B.
7    Ljupina   FRANJO BUNGIĆ
     NK SLAVEN      Mergeduš Z.
     NK OMLADINAC ST      Rister .D
     05.10.2019. (subota) 15:30      Ružman T.

I nakon osmog kola definitivno nećemo vidjeti smjenu na čelnoj poziciji jer Slavonac ima 4 boda prednosti nad najbližim pratiteljem, a Amater će pokušati barem malo zaustaviti silan nalet momčadi iz Brodskog Stupnika dok će Podcrkavlje kao najbliža momčad tražiti priključak i približavanje protiv momčadi iz Lužana.

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 8.kola 2.ŽNL CENTAR koja se igraju 06.10.2019. s početkom u 15:30 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1  PODCRKAVLJE Velić L. VUKSANOVIĆ
 Podcrkavlje  Turina F.
   Svjetlost
     
2  SLAVONSKI BROD  Vukoje R.  

STANIĆ

   Amater  Brekalo M.
   Slavonac BS  Turina F.
   05.10.2019. U 18:00 SATI  
3  SLAVONSKI KOBAŠ KURTUŠIĆ
   Slavonac SK  Has
   Zdenac
     
4  SLAVONSKI BROD  

STANKOVIĆ

   MV-Croatia 1976  Jurević D.
   Podvinje  
     
5  TOMICA  DUJMOVIĆ

 

   Tomica  Grgurević K.
   Šokadija Š  
     
6  RUŠČICA VUKO
   Posavac R  Vukoje B.
   Graničar BV  Hrg D.
   06.10.2019. U 18:00 SATI  Kožul D.

Kao i u centru na istoku neće biti promjene na vrhu jer Perkovci imaju nedostižnu prednost, barem kroz jedno kolo, ali vrlo je izgledno da će se ta prednost smanjiti pošto će lider na prinudni odmor dok će Graničar tražiti bodove za smanjenje prednosti na samo jedan bod protiv Garduna.

Raspored parova,delegata  i sudaca za prvenstvene utakmice 8.kola 2.ŽNL ISTOK koja se igraju 06.10.2019. s početkom u 15:30 sati.

Rb Parovi Suci Delegat
1  JARUGE  Kruljac T. BARUKČIĆ
   Sloga J  Martinović J.
   Dubrava  Harnoš B.
  05.10.2019. U 15:30 SATI  
2  KLOKOČEVIK  Has  

DRUŽIJANIĆ

   Dilj  Ćutunić
   Bratstvo  Dumendžić
  05.10.2019. U 15:30 SATI  
3  VRPOLJE  Rašo KUNA
   Sloga V  
   Gundinci  
     
4  KLAKAR DUJAK
   Graničar K   Brekalo M.
   Gardun  
     
5  VELIKA KOPANICA  Ružman T. LEOVIĆ
   Posavina  Špionjak L.
   Mladost D  
     

 Druga ŽNL BPŽ zapad

Graničar iz Laza je na plus tri i na dobrom je putu da tako i ostane nakon ovoga kola jer u Laze stiže Dragalić koji tabori u donjem domu. Mladost iz Brđana priželjkuje kiks, a za lov su joj potrebna sva tri boda na gostovanju u Davoru.

NED    06.10.2019. 15:30 SLAVONAC GD GRANIČAR MM
NED          06.10.2019. 15:30 GRANIČAR L DRAGALIĆ
NED          06.012019. 15:30 SOKO 1970 SLOBODA
NED 06.10.2019. 15:30 CROATIA SLAVIJA
NED 06.10.2019. 15:30 POSAVAC MLADOST B
NED 06.10.2019. 15:30 PSUNJ SOKOL DINAMO
NED SLAVONIJA SLOBODNA

Neizvjesno je na vrhu 3.ŽNL centar gdje su na diobi prve pozicije Graničar i Posvac dok ih Vatrogasac slijedi s bodom zaostatka. Graničar i Posavac su domaćini dok će Vatrogasac korak morati održati na gostovanju u Cigleniku.

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 8.kola 3.ŽNL CENTAR koja se igraju 06.10.2019 s početkom u 15:30 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1  CIGLENIK  Rašo M. BEDNJANEC
   Omladinac Ciglenik-Bečic  
   Vatrogasac  
  05.10.2019. U 17:30 SATI  
2  SEOCE ZUPČIĆ
   Trenk  
    Mladost 1977        Gavranić G.
  06.10.2019. U 11:00 SATI  
3  STARI SLATINIK         Stašjuk STRAJINJEV
   Mladost JM  
   Mladost M  
     
4  SLAVONSKI BROD                PERANOVIĆ
   Vinogorac         Martinović M.
   Sloga GR  
     
5  STUPNIČKI KUTI TEKIĆ
   Graničar SK         Gavranić G.
    Gaj  
     
6  Kaniža PAVELIĆ
   Posavac K          Hrsto
   Ask  
     

Mladost iz Bickog Sela se odmarala prošlo kolo pa će nakon toga odmah na težak okršaj protiv imenjaka iz Donje Bebrine koji ima samo tri boda zaostatka, a rasplet toga meče krajičkom oka prati Sava koja će također na teško gostovanje u Novi Grad tako da se u ovome kolu sastaju međusobno 4 momčadi s vrha ljestvice.

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 8.kola 3.ŽNL ISTOK koja se igraju 06.10.2019 s početkom u 15:30 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1  DONJA BEBRINA              Jozić D. KUZMIĆ
   Mladost DB              Martinović M.
   Mladost BS              Matijević M.
   05.10.2019 U 15:30 SATI  
2  SREDANCI FILIPOVIĆ MARIO
   Šokadija SR              Dumendžić F.
   Sloga S  
     
3  SELNA LIŠĆUK
   Selna              Mikajević D.
   Slaven  
     
4  NOVI GRAD BABIĆ
   Omladinac NG              Martinović J.
   Sava  
     

Foto FB Zdenac

Podijeli
  •  
  •  
  •  

Autor:

Petar Čuljak
Petar Čuljak je idejni začetnik Sportala. Bivši prvoligaški nogometaš, dugogodišnji prvotimac pleterničke Slavije, tajnik kluba, trener u Školi nogometa. Trenutno trener NK Kutjevo, člana MŽNL. Na Sportalu Petar piše o nogometu, rukometu i ostalim sportovima.