/Nogometni vikend BPŽ! RAPORED, PAROVI, SLUŽBENE OSOBE...
slavonac brodski stupnik fb

Nogometni vikend BPŽ! RAPORED, PAROVI, SLUŽBENE OSOBE...

Pred nama je zanimljiv i sadržajan nogometni vikend u BPŽ. Lider Prve ŽNL Slavonac iz Nove Kapele traži i četvrtu pobjedu u nizu u isto toliko kola, a ovoga puta će to biti u Slobodnici.

U drugoligaškom centru je najbolji start imao Slavonac iz Brodskog Stupnika koji će petu pobjedu u nizu tražiti pred svojim navijačima protiv Posavca iz Ruščice.

Na istoku slična situacije samo je u glavnoj ulozi momčad Perkovaca koja također ima sve 4 pobjede pa će do pete pokušati stići u Divoševcima kod domaće Mladosti.

Na zapadu smo u četvrtom kolu vidjeli prvi posrtaj Mladosti iz Brđana koja je sada na diobi prve pozicije sa Slavoncem i Graničarem iz Laza.

U tekstu ispod možete pronaći parove, raspored i službene osobe za 1.,2.,3, ŽNL:

Raspored parova,delegata  i sudaca za prvenstvene utakmice 4.kola 1.ŽNL koja se igraju 15.09.2019. s početkom u 16:30 sati.

Rb Parovi Suci Delegat
1  Vrbova       Vukoje B. RUŠKAN DARIO
   OMLADINAC Vrbova     Šimunović I.
   GRANIČAR Slavonski Šamac    Grgić T.
    14.09.2019 u 16:30 sati  
2   Slavonski Brod      Velić JURIŠIĆ DRAGAN
    BUDAINKA KOLONIJA      Janaček D.
    SLAVONAC Gornja Bebrina      Čulina Z.
    14.09.2019 u 16:30 sati  
3    Ljupina      Morber D. JURASOVIĆ DRAGAN
     SLAVEN Ljupina       Majanović G.
     MLADOST Cernik      Marjanović M.
     
4   Staro Topolje         Krajnović D. MARIĆ FERDO
    OMLADINAC Staro Topolje       Špionjak L.
    ZVONIMIR Donja Vrba       Brekalo D.
     
5    Slobodnica       Bednjanec M. SUBOTIĆ DAMIR
     SLOBODNICA       Čulina Z.
     SLAVONAC Nova Kapela       Turina F.
     
6    Batrina      Arambašić I. MARJANOVIĆ JOSIP
     BATRINA      Šimunović I.
     BONK Bebrina      Vlainić M.
     
7    Beravci      Brekalo M.  KULIĆ JOSIP
     RAKETA Beravci        Matijević A.
     BUDUĆNOST Rešetari       Kožul D.
     

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 5.kola 2.ŽNL CENTAR koja se igraju 15.09.2019. s početkom u 16:30 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1 Podvinje  Krajnović LEOVIĆ
PODVINJE – GRANIČAR BV  Has
   14.09.2019. u 16:30 SATI   Mikajević
     
2 Slavonski Brod  BERAKOVIĆ

 

  AMATER – SLAVONAC SK   Grgurević
   14.09.2019. U 19:00 SATI   Brekalo D
      Turina
3 Podcrkavlje    Gavranić  VINJARSKI
  PODCRKAVLJE – TOMICA    Grubišić
     
     
4 Lužani    

LALIĆ

  SVJETLOST – MV CROATIA 1976    Kamenjaš
     
     
5 Brodski Stupnik    Jurević  

KESER

  SLAVONAC BS – POSAVAC R  
     
     
6 Šumeće   DRUŽIJANIĆ
  ŠOKADIJA Š – ZDENAC    Rašo
     
     

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 5.kola 2.ŽNL ISTOK koja se igraju 15.09.2019 s početkom u 16:30 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1 Divoševci  Rister PAUN Ž.
  MLADOST D – PERKOVCI  Dumendžić
  14.09.2019. U 16:30 SATI  Martinović M.
     
2 Garčin   Gavranić  

KUNA

  GARDUN – GUNDINCI    Martinović J.
  14.09.2019. U 16:30 SATI    Kožul D
     
3 Klokočevik    Mikajević DUJAK
  DILJ – POSAVINA  
     
     
4 Vranovci    Kruljac  TEKIĆ
  BRATSTVO – GRANIČAR K  
     
     
5 Zadubravlje     Dumendžić  DUJMOVIĆ
  DUBRAVA – SLOGA V  
     
     

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 5.kola 3.ŽNL CENTAR koja se igraju 15.09.2019 s početkom u 16:30 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1 Ciglenik  Arambašić  JAGODAR
  OMLADINAC C – POSAVAC K  
   14.09.2019. U 18:30 SATI  
     
2 Seoce  Grgurević  JELČIĆ
  TRENK – MLADOST JM  
  15.09.2019. U 11:00 SATI  
     
3 Grižići  Hrg STRAJINJEV
  VATROGASAC – GRANIČAR SK  
     
     
4 Banovci   Stašjuk                     MIJIĆ
  MLADOST 1977 – VINOGORAC  
     
     
5 Gornji Andrijevci  Matošević  KUZMIĆ
  ASK – MLADOST M  
     
     
6 Zbjeg  Hrsto  SAVANOVIĆ
  GAJ – SLOGA GR  
     
     

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 5.kola 3.ŽNL ISTOK koja se igraju 15.09.2019 s početkom u 16:30 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1 Svilaj  Sarić  BOREVKOVIĆ
  SAVA – SELNA  
  14.09.2019 U 16:30 SATI  
     
2 Donja Bebrina  Martinović M.  BRAJKOVIĆ
  MLADOST DB – ŠOKADIJA SR  
     
     
3 Bicko Selo Has PERANOVIĆ
  MLADOST BS – SLOGA S  
     
     
4 Kupina Matijević BABIĆ
  POSAVAC KU – SLAVEN  
     
     

Foto FB Slavonac Brodski Stupnik

Podijeli
  •  
  •  
  •  

Autor:

Petar Čuljak
Petar Čuljak je idejni začetnik Sportala. Bivši prvoligaški nogometaš, dugogodišnji prvotimac pleterničke Slavije, tajnik kluba, trener u Školi nogometa. Trenutno trener NK Kutjevo, člana 3. HNL Istok. Na Sportalu Petar piše o nogometu, rukometu i ostalim sportovima.