/Nogometni vikend u BPŽ! CENTRALNI DOGAĐAJ JE DERBI TREĆE HNL NA STADIONU MARSONIJE
slavonac nova kapela fb

Nogometni vikend u BPŽ! CENTRALNI DOGAĐAJ JE DERBI TREĆE HNL NA STADIONU MARSONIJE

Bogat nogometni vikend je pred žiteljima brodsko-posavske županije. Trećeligaši su već dobili puno prostora u najavama kola kao i članovi MŽNL pa donosimo rasporede i parove sa službenim osobama za sve niže lige.

Preporuka gledateljima je svakako derbi kola Prve ŽNL u kojemu se sastaju u Novoj Kapeli Slavonac i Batrina. Geografski susjedi uvijek ponude zanimljiv susreti i redovito se ove utakmice mogu okarakterizirati kao derbiji.

Slavonac iz Brodskog Stupnika će centralnu lidersku poziciju pokušati zadržati i nakon gostovanja kod MV Croatije u Slavonskom Brodu, Perkovci svoj niz na istoku pokušati produžiti protiv gostiju iz Garčina, a vodeći Graničar iz Laza igra derbi kola zapada protiv drugoplasirane Slavije iz Starog Petrovog Sela.

Kod županijskih trećeligaša Vatrogasac brani centralnu lidersku poziciju na zahtjevnom gostovanju u Kaniži, a Sava iz Svilaja će na istoku odmarati ovo kolo pa će ju Mladost iz Bickog Sela pokušati preteći pobjedom u Selni.

Raspored parova,delegata  i sudaca za prvenstvene utakmice 5.kola 1.ŽNL koja se igraju 22.09.2019. s početkom u 16:00 sati.

Rb Parovi Suci Delegat
1  Rešetari      Velić BABIĆ JOSIP
   NK BUDUĆNOST      Čulina
   NK OMLADINAC V      Šimunović
     
2   Gornja Bebrina     Kruljac FILIPOVIĆ MARIO
    NK SLAVONAC GB    Turina
    NK RAKETA      Brekalo D
     
3    Bebrina    Matijević A  VINJARSKI STJEPAN
     NK BONK    Špionjak
     NK BUDAINKA KOLONIJA    Marjanović M.
     
4   Nova Kapela       Velić SOKIĆ PETAR
    NK SLAVONAC NK        Matijević A.
    NK BATRINA       Topčić
    21.09.2019. u 16:00 sati  
5    Donja Vrba      Arambašić  STANKOVIĆ BRUNO
     NK ZVONIMIR      Šimunović
     NK SLOBODNICA      Čulina
    21.09.2019. u 16:00 sati  
6    Cernik      Jurević VUKO TIHOMIR
     HNK MLADOST      Topčić
     NK OMLADINAC ST  
     
7    Slavonski Šamac      Rašo POPIĆ SLAVKO
     NK GRANIČAR SŠ      Mergeduš
     NK SLAVEN      Matijević M.
     

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 6.kola 2.ŽNL CENTAR koja se igraju 22.09.2019. s početkom u 16:00 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1  TOMICA  Zupčić STANIĆ
 Tomica  Rašo
   Svjetlost   Grubišić
   21.09.2019. U 16:00 SATI  
2 SLAVONSKI BROD  Vukoja B.  

ŠIŠMANOVIĆ

  Amater  Martinović J.
  Podcrkavlje   Harnoš
   21.09.2019. U 18:30 SATI  
3  SLAVONSKI KOBAŠ  Brekalo M VUKSANOVIĆ
   Slavonac SK
   Graničar BV  
     
4  BRODSKI ZDENCI     Mikajević PAVELIĆ

 

   Zdenac
   Podvinje  
     
5  SLAVONSKI BROD  Rister  

BOREVKOVIĆ

   MV-Croatia 1976  
   Slavonac BS  
     
6  RUŠČICA          Zupčić LEOVIĆ
   Posavac R
   Šokadija Š  
   22.09.2019. U 18:30 SATI  

Raspored parova,delegata  i sudaca za prvenstvene utakmice 6.kola 2.ŽNL ISTOK koja se igraju 22.09.2019. s početkom u 16:00 sati.

Rb Parovi Suci Delegat
1 JARUGE  Brekalo D.  JOZANOVIĆ
   Sloga J  Brekalo M.
   Dilj  Rosandić
  21.09.2019. U 16:00 SATI  
2 STARI PERKOVCI  Krajnović  

MALOVAN

  Perkovci
  Gardun  
     
3  VRPOLJE  Has PAUN Ž.
   Sloga V  
   Mladost D  
     
4  KLAKAR  Kamenjaš  KUNA
   Graničar K  
   Dubrava  
     
5  VELIKA KOPANICA  Gavranić  DUJAK
   Posavina  
   Bratstvo  
     

Druga ŽNL zapad:

zzzaaa

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 6.kola 3.ŽNL CENTAR koja se igraju 22.09.2019 s početkom u 16:00 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1  STARI SLATINIK  Gavranić BARUKČIĆ
   Mladost JM  
   Sloga GR  
  22.09.2019. U 11:00 SATI  
2  SEOCE  Krajnović TEKIĆ
   Trenk  
   Omladinac Ciglenik-Bečic  
  22.09.2019. U 11:00 SATI  
3  MALINO  Stašjuk BEDNJANEC
   Mladost M  
   Gaj  
     
4  SLAVONSKI BROD  Dumendžić                    ZUPČIĆ
   Vinogorac  
   Ask  
     
5  STUPNIČKI KUTI  Matošević KRALJ
   Graničar SK  
    Mladost 1977  
     
6  KANIŽA  Severinac  KUNECKI
   Posavac K  
   Vatrogasac  
     

Raspored parova,delegata i sudaca za prvenstvene utakmice 6.kola 3.ŽNL ISTOK koja se igraju 22.09.2019 s početkom u 16:00 sati

Rb Parovi Suci Delegat
1  SREDANCI  Matijević MIJIĆ
   Šokadija SR  
   Slaven  
  21.09.2019 U 16:00 SATI  
2  STRUŽANI  Hrg  BRAJKOVIĆ
   Sloga S  
   Posavac KU  
     
3  SELNA  Hrsto BABIĆ A.
   Selna  
   Mladost BS  
     
4  DONJA BEBRINA  Martinović M.  PERANOVIĆ
   Mladost DB  
   Omladinac NG  
     

Foto FB Slavonac Nova Kapela

Podijeli
  •  
  •  
  •  

Autor:

Petar Čuljak
Petar Čuljak je idejni začetnik Sportala. Bivši prvoligaški nogometaš, dugogodišnji prvotimac pleterničke Slavije, tajnik kluba, trener u Školi nogometa. Trenutno trener NK Kutjevo, člana MŽNL. Na Sportalu Petar piše o nogometu, rukometu i ostalim sportovima.