NK TOSK zasjao u trećem kolu Druge ŽNL Bjelovarsko-Bilogorske županije

Jučer je odigran drugi dio trećeg kola Druge ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije, a gromoglasnu pobjedu odnesla je svakako momčad NK TOSK-a.

NK Omladinac Ćurlovac – NK Polet Narta 3:1

U Ćurlovcu je NK Omladinac ugostio nogometaše Poleta i otkrio sve kvalitete Marina Ivančevića. Naime, iako je Polet krenuo snažno u ovaj derbi te golom Filipa Matešina u 9. minuti naglasio što sprema protivnicima, nitko nije mogao zaustaviti dobro raspoloženog Ivančevića. On je u ovaj susret ušao ozbiljno i taktički spreman, a to se odrazilo i na rezultat. Sva tri gola postignuo je upravo Marin Ivančević i to u 14., 41. i 83. minuti igre. Tako je Polet upisao i svoj prvi poraz ove sezone.

NK Draganec – NK Napredak (Rajić) 1:2

Prvu pobjedu ove sezone upisala je ovaj vikend i momčad NK Napretka! Prvo poluvrijeme je bilo izrazito teško i golovima nedostižno za obje momčadi, ali pred sam kraj se probudio Matija Škreblin te zabio za vodstvo gostiju u 43. minuti igre. No, ni ekipa domaćina se nije predala pa je tako Patrik Golubić izjednačio rezultat na samom početku drugog dijela susreta. Pobjednički gol i prvu pobjedu svom klubu pripisao je Ivan Borovac golom u 81. minuti igre.

NK TOSK – NK Mladost Daruvarski Brestovac 7:2

Odličan nogomet se igrao jučer u Tuku gdje je domaćin ugostio nogometaše Mladosti i pomeo konkurenciju. Ivan Pašalija je zasjao u trećem kolu Druge ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije postignuvši čak četiri pogotka. Jednako dobar je bio i Kališević s po dva pogotka te Jaković golom u 42. minuti igre. Pokušali su gosti učiniti nemoguće i doseći rezultat, ali jedino su u suparničku mrežu ušli golovi Matije Jakšića u 46. i 77. minuti susreta.

NK Bilogora (K) – NK Zvijerci 4:0

U Kapeli je NK Bilogora nastavila svoj pobjednički niz, a Zvijerci će se za iduće kolo morati potruditi malo više. Nesretan početak za ekipu gostiju dogodio se već u 9. minuti igre kada je Alen Kovažik zabio prvi autogol te je tako domaća momčad povela bez prevelikog truda. Opet početak, ali ovaj put – početak drugog poluvremena, iznova je bio šok za nogometaše Zvijeraca. Alen Kovažik u 56. minuti opet zabija autogol. Kako ne bi sve ostalo na golovima samih sebi, Bernard Šestak i Josip Vargić su smjestili loptu još jednom u mrežu i zaključili rezultat na 4:0.