NK Beretinec osvojio prvi bod na tablici u šestom kolu Prve ŽNL Varaždin

Preostala tri susreta šestog kola Prve ŽNL Varaždin odigrana su jučer. Odlične akcije te prvi bod na tablici za NK Beretinec zaokružili su ovaj nogometni vikend.

U Beretincu su domaćini za derbi šestog kola ugostili NK Plitvicu (S) i podijelili bodove. Luka Vesenjak je slavio za Beretinec golom u 17. minuti igre, a za konačnih 1:1 je zabio Karlo Kolak. NK Čevo je bio nešto oprezniji u derbiju s nogometašima NK Mladosti Varaždin pa su izgubili s 0:1. Pobjednički gol je zabio Dominik Matučec u 18. minuti igre. No, šesto kolo su najviše začinile momčadi ŠNK Razvitka i ŠNK Zadrugara. Pobjedu za domaću ekipu ostvarili su golovi Željka Juga i Luke Delića, a jedini pogodak suparničke ekipe je postignuo Dario Struški u 17. minuti susreta.