/Nexe i Slatina na vrhu 2.HRL istok VALPOVKA I ŽUPANJA I DALJE BEZ BODOVA
rk nova gradiška fb

Nexe i Slatina na vrhu 2.HRL istok VALPOVKA I ŽUPANJA I DALJE BEZ BODOVA

Nakon drugog odigranog kola u 2.HRL istok na vrhu su se izdvojile dvije ekipe s maksimalnim učinkom kao i na dnu bez ijednog osvojenog boda. Slatina je slavila u Valpovu dok je Nexe odnio bodove iz Borova. Đakovo je stiglo do prve pobjede protiv Feniksa kao i Osijek na gostovanju u Novoj Gradišci, a do prve je pobjede stigao i Brod koji je ostavio goste iz Županje na začelju kolone bez bodova.

1

2

Nexe 2 je na zahtjevnom gostovanju u Borovu pobijedio domaćine s jednim golom razlike, a više o samoj utakmici trener Ivan Tomičić ima samo riječi hvale. „Još jedno teško gostovanje je iza nas. Znali smo da se iz Borova teško odnose bodovi, ali mi smo uspjeli. Način je mogao biti i malo lakši, ali mi očito volimo triler završnice. Odigrali smo jako dobro 1. poluvrijeme gdje domaćinima nismo dozvolili nimalo šansi. U 2. poluvremenu nam se događa pad i Borovo u jednom trenutku ima čak vodstvo, ali smo se brzo posložili i prelomili utakmicu u svoju korist. Čestitke mojim dečkima na pobjedi i domaćinima na fer i sportskoj igri. Želja nam je bila da nakon prva dva kola i dva teška gostovanja ostanemo neporaženi i dočekamo Slatinu sa 4 boda, koju smatram najvećim favoritom prvenstva. Stoga bih ovim putem pozvao sve navijače i ljubitelje rukometa u Našicama da dođu u nedjelju u 18:00h u našičku dvoranu i podrže naše dečke u derbiju kola.” (Izvor Nexe)