/Nexe na najbolji mogući način uzvratio Vojvodini VEĆ U PRVOM DIJELU JE BILO DESET RAZLIKE
nexe

Utakmica 6. kola SEHA Gazprom lige je nakon vrlo dobra dva poluvremena, završila pobjedom naših Gromova rezultatom 32:24(19:9) Za ovu priliku posebno bi istaknuli 100% efikasnog Sašu Barišića – Jamana koji je zabio čak 9 golova te vrlo borbenog i također efikasnog Živana Pešića koji je uspio zabiti 5 golova. Ovako odličnoj predstavi koju je RK Nexe pružio navijačima, pridružili su se i drugi Gromovi, a svakako je za istaknuti odličnu igru raspoloženog Marka Mrđenovića koji je dao sve od sebe kako bi otežao put do gola napadačima Vojvodine. Za kraj sigurno nas sve veseli povratak u igru Tomi Vozaba, kao i nedavno operiranog Ivana Vidu koji su također pružili odličnu partiju .

RK Nexe – RK Vojvodina 32:24 (19:9)

Dvorana kralja Tomislava, Našice
Suci: Dimitar Mitrevski i Blagojce Todorovski
Delegat: Dragan Nachevski

RK Nexe:
Lelić, Eter 2, Mileta 3, Mrđenović, Barišić – Jaman 9, Dumenčić, Car, Buvinić 2, Radovanović, Greganić, Jelinić 3, Vida 1, Severec 3, Pešić 5, Vozab, Pribetić 4
Trener: Hrvoje Horvat

RK Vojvodina:
Ovcina 2, Milić 1, Mirković 1, Pribak 1, Ilić 4, Medurić 1, Perović, Arsenić, Ratković 3, Prodanović 1, Tomić 1, Stanković, Nikolić 4, Milašević 1, Vučković, Sretenović 4
Trener: Boris Rojević

Sedmerci: RK Nexe 6/6, RK Vojvodina 3/3
Isključenja: RK Nexe 10 minuta (Eter, Mrđenović, Jelinić, Severec, Pribetić), RK Vojvodina 2 minute (Tomić)