Nexe danas u Našicama čeka Dubravu

Vikend što je pred nama donosi nam susrete 3. kola Paket24 Premijer lige. Za PPD Zagreb i Nexe, trebali bi to biti susreti u kojima će još malo izbrusiti formu prije skorašnjeg međusobnog okršaja, za Poreč i Dubravu pak, prilika da vide koliko su daleko ili blizu najboljima u nas. Za Sesvete i Varaždin 1930, ovo je prilika da osvoje prve bodove u Ligi za prvaka.

Ako je dopušteno suditi prema prvom susretu nakon zastoja natjecanja i uvjerljivoj pobjedi protiv Varaždina 1930, PPD Zagreb je u dobrom raspoloženju i igračkom stanju. Poreč će biti još jedan dobar test. Sastav koji vodi Ilija Lovrinović odlično se nosio s Nexeom prvih 30. minuta. U nastavku je presudio umor i slabija mogućnost rotacije.

Nexe je već u Poreču pokazalo sjajnu formu i lako došlo do novih bodova. Ali perfekcionist kakav zapravo jest Branko Tamše, sasvim sigurno vidio je i neke slabije strane svoje ekipe i sigurno je da će raditi na tome. Dubrava je ekipa koja nema nikakav pritisak u tom susretu i baš zbog toga može biti jako opasna.

Sesvete su u dva kola Lige za prvaka koje su dosad odigrali, doživjeli dva poraza. Od Dubrave i Nexea. Oba u gostima, što i nije neko iznenađenje, premda su u Našicama formalno oni bili domaćini. S Varaždinom će pak, sasvim sigurno to biti druga priča, i prilika da napokon ukinu nulu pored oznake bodova. U prvom dijelu sezone poraženi su u Varaždinu 26:24, a u uzvratnom susretu nije bilo pobjednika, 22:22. Je li vrijeme za prvo slavlje protiv Varaždinaca, provjerite zajedno s nama u izravnom prijenosu na PlanetSportu.

15.05.2021.       17.00    PPD ZAGREB – POREČ (Livestream YouTube HRS-a)
15.05.2021.       18.00   NEXE – DUBRAVA (Livestream YouTube HRS-a)