/Nevjerojatno efikasno kolo u našičkoj 2. ŽNL, Motičina preuzela vrh NIJE ODIGRANA UTAKMICA U STIPANOVCIMA
motičina

Izuzev utakmice u Stipanovcima između Mladosti i Lile koja još nije odigrana, preostalih 6 susreta 18. kola 2. ŽNL Našice bilo je nevjerojatno efikasno. Dva susreta završena su sa 5 pogodaka, a preostala 4 sa čak 6!

Motičina je bila vrlo uvjerljiva protiv Zoljana, trostruki strijelac bio je Dino Peršić, a po jedan gol su zabili Petar Peršić, Dino Karin i Edi Mihaljević. Tom pobjedom nogometaši Motičine su iskoristili poraz Seljaka u Šaptinovcima i preuzeli čelnu poziciju. Utakmica u Šaptinovcima za Seljak je počela na najbolji mogući način, već u prvoj minuti Josip Lulić donio im je vodstvo. No golovima Kovačevića i Lijića Iskrica je do poluvremena preokrenula utakmicu u svoju korist. Lulić u 10. minuti nastavka svojim drugim golom poravnava na 2:2, ali u 80. minuti Ivan Grdić razveseljava domaću publiku, ali i sve u Motičini i postavlja konačnih 3:2.

motičina1
NK Motičina

Elvis Mihaljević je u 35 minuta zabio 3 gola za Polet na gostovanju u Nizi, a u drugom poluvremenu su Gašparić, Kundid i Pritišanac donjeli visoku pobjedu Poletu i dolazak na -5 u odnosu na Omladinac. I Željezničar je na odmor išao s uvjerljivih 3:0, strijelci su bili Tomić, Cepun i Hovanjec. U nastavku najprije Orešković smanjuje na 3:1, no do kraja kapetan Kolembus i Milanović odvode utakmicu u mirne vode.

Zanimljivu utakmicu odigrali su Sloga i Poganovci. Domaćin je dva puta vodio, na odmor otišao prednošću 2:1, ali gosti do kraja ipak dolaze do mirne pobjede. Za domaće su u prvom dijelu zabili Dmitrić i Visković, a za goste 4 različita strijelca, Ćorković, Stanivuković, Bulat i Radaković, a posljednja 3 gola postigli su u samo 15 uvodnih minuta drugog poluvremena. Filip Štuka bio je dvostruki strijelac u 4:1 pobjedi Croatije nad Šipovcem. Po jedan su zabili Pavlović i Milanović, a za smanjenje zaostatka na 2:1 u 30. minuti pogodio je Klaban.