Nastavljena je 1. HNLŽ pobjedom Osijeka i porazom Viktorije

Jučer je konačno nastavljena prva nogometna liga za žene, a krenulo je prema očekivanjima, Osječanke unatoč nekoliko izostanaka nisu imale puno problema i s uvjerljivih 10:0 kreću u misiju povratka dvostruke krune na Mačkamamu.

U dvoboj protiv Neretve s kapetanskom vrpcom oko ruke krenula je Izabela Lojna koju je to očito iznimno inspiriralo pa je u prvih 45 minuta odigrala “simultanku”, zabila hattrick i odlučila pobjednika. U nastavku je inspiracija prešla na Lorenu Balić koja je postigla četiri pogotka, a u završnih pet minuta dva puta je zabila i Monika Conjar, a jedan je postigla i Lara Lucić.

Nogometašice Viktorije doživjele su težak gostujući poraz u Zagrebu kod odlične ekipe Agrama, nakon što su domaće postigle svojih 8 golova, u posljednjim trenucima poraz je djelomično ublažila mlada Karla Kurkutović.

U nedjelju je Osijek domaćin Agramu na Mačkamami, a Viktoriji u goste dolazi Dinamo, trećeplasirana ekipa lige.