Naslov u Tiborjance uz spektakl Tibosa, ljepotica kola u Harkanovcima

Nezaboravne scene u Tiborjancima omogućili su nam NK Mladost i njihovi vjerni navijači Tibosi bakljadom, kortem i feštom u selu kada su u posljednjem, 18. kolu 3.ŽNL osigurali naslov prvaka pobjedom protiv NK Gata, potvrdivši tako dominaciju na domaćem terenu ove sezone. Trijumf kola pripao je Mladosti iz Harkanovaca koja je u ljepotici kola u kojoj su gledatelji mogli uživati u 11 golova svladala habjanovački Jadran sa 8:3.

Mladost iz Tiborjanaca i formalno je osigurala naslov prvaka svladavši u 16 minuta sa 1:0 posljednjeplasirani NK Gat. Pri rezultatu 1:0 za domaćina, gosti više nisu imali uvjete za igru s obzirom da je na terenu ostalo samo sedam igrača gostiju, pa je kao krajnji rezultat ostalo početnih 1:0. Pogodak odluke djelo je Nikole Mihaljevića. Mladost je ovom pobjedom potvrdila svoj stopostotni omjer na domaćem terenu, a sebi i svojim vjernim Tibosima novi naslov prvaka, a oni su im se odužili uz korteo, bakljadu i atmosferu koja ih je cijele sezone vodila ka naslovu prvaka. Iskrene čestitke na osvojenom prvom mjestu!

Drugoplasirana Croatia je u Marjančacima slavila svoju petnaestu prvenstvenu pobjedu svladavši NK Zrinski Vinogradci sa 3:1. Gosti su poveli potkraj prvog poluvremena, u 44. minuti precizan je Teo Tomić, a s tim rezultatom otišlo se i na odmor. Na početku drugog domaćin se vraća putem Dine Pavoševića, a za preokret i pobjedu Croatije poentirali su Mario Trbojević i Matko Šutalo.

Croatia iz Veliškovaca i NK Kitišanci obilježili su svoj prvi prvenstveni neodlučeni ishod, a konačnih 4:4 dovoljno govori o kakvoj se izrazito napetoj utakmici ovdje govori. Za domaćina precizni su bili dvaput Ivan Vidaković te jednom Kovačević i Jazvinšak. S druge strane, kod gostiju se hat-trickom istakao Marko Musić, a pogodak vrijedan boda za goste donosi Koščević.

Mladost Harkanovci je na domaćem terenu svladala Jadran iz Habjanovaca u golijadi kola sa 8:3. Domaćini su do poluvremena već imali prednost od 4:1; prednost se čak i dizala do 8:2 no gosti su uspjeli smanjiti za ukupno jedanaest golova u ovoj vrlo efikasnoj utakmici. Dvostruki strijelci za domaćine bili su Filip Valentić i Luka Pandurić, po jednom su zabijali Franjić, Bošnjak, Antolović i Kusturić, dok su za goste pogađali Lešnjaković, Čavlović i Marjanović.

Tomislav je u Šagu obilježio svoju šestu prvenstvenu pobjedu probivši se tako na šesto mjesto prvenstvene ljestvice. Svladali su Gaj iz Brođanaca 3:2. Mreže su u prvih 45 minuta mirovale, a u drugom poluvremenu jednom više pogađali su domaćini. Tomislav Bilić bio je dvostruki strijelac za Tomislav, Čvagić je mrežu pogađao jednom, dok su kod gostiju precizni bili Kučinac i Hamarić.