/Našičanima 12 zlata na 2. Zelingrad kupu KLUBU DRUGO UKUPNO DRUGO MJESTO
dav

Našičanima 12 zlata na 2. Zelingrad kupu KLUBU DRUGO UKUPNO DRUGO MJESTO

Taekwondo klub Našice nastupio je 17. ožujka na 2. Zelingrad kupu koji se održavao u Sv. Ivan Zelina. Na ovom međunarodnom natjecanju nastupilo je 200 natjecatelja iz Slovačke i Hrvatske iz 18 klubova.

Natjecanje se održavalo u borbama, formama, KICK-u i para disciplini.
Naš klub nastupio je sa 24 natjecatelja u 3 discipline.
Ekipu KICK-a vidio je Mario Anđelić a kikići su osvojili 4 zlatne, 2 srebrne i 4 brončane medalje, te pehar za prvo mjesto u KICK kategoriji.
Ekipu formi vodio je Branko Leš koji su osvojili 4 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane medalje te pehar za 2. mjesto u ukupnom poretku svih klubova.

dav

Ekipu koja se natjecala u borbama predvodile su trenerica Ana Kalman i pomoćna trenerica Matea Begić koji su osvojili 4 zlata, 4 srebra i 2 bronce, te pehar za 1. mjesto u Limač kategoriji.
Na temelju ukupnog zbroja bodova iz sve 3 discipline taekwondo klub Našice osvojio je pehar za 2. mjesto u ukupnom poretku svih klubova!
U klubu teku pripreme za Čigra open i polaganje za niže pojaseve.