Na derbiju se pojavila tek momčad iz Vrbove, Budainka remizirala

Kompletirano je čitavo 11.kolo u obje skupine gdje je najviše pažnje privukao dvoboj prve i druge momčadi zapada koji je vrlo uvjerljivo pripao lideru iz Vrbove.

ZAPAD

Omladinac je sjajno odradio derbi jeseni i u potpunosti zaslužio broj jedan na ljestvici. Šest postignutih pogodaka u ovakvom derbiju se rijetko postiže, a rani pogodak u prvoj minuti je usmjerio vodu na mlin Omladinca koji je s još dva pogotka u samo dvije minute dotukao goste. U drugom dijeli još tri u mreži gostiju, a jedan pogodak je malo ublažio težak poraz Budućnosti. I bez pomoći prvog strijelca lige Stefana Mišića suigrači su se dobro snašli, a ovoga su puta prednjačili Tomislav Jurković i Tomislav Turkalj s po dva pogotka. Slobodnica je zabila jedan manje u Bebrini što je također vrlo začuđujuć rezultat kod vrlo dobre ekipe Bonka koja očito nije imala rješenja za fantastičnog Luku Panijana koji je zabio čak četiri puta. Slavonac BS se nije dobro proveo na gostovanju u Brđanima gdje je Mladost na krilima Kreše Grbića stigla do novih bodova. Bodove su u Davoru podijelili Posavac i Graničar, a do druge pobjede u 11 kola stigla je i Batrina. Tomislav Renka je ponovo bio ključni čovjek koji je otključao bravu gostiju, Vlaović i Sekulić su se pridružili za nove bodove, gost se dva puta vraćao na minus jedan, ali više od toga nije išlo.

11 01.11.2020 14:00 VRBOVA NK Omladinac Vrbova – NK Budućnost (R) 6:1
11 01.11.2020 14:00 Bebrina NK BONK – NK Slobodnica 0:5
11 31.10.2020 14:00 Cernik HNK Mladost Cernik – NK Psunj Sokol 2:1
11 31.10.2020 14:00 TISOVAC NK Croatia Tisovac – NK Slavonac Gunjavci-Drežnik 2:2
11 01.11.2020 14:00 BRĐANI NK Mladost Brđani – NK Slavonac Brodski Stupnik 4:1
11 01.11.2020 14:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Graničar Laze 1:1
11 01.11.2020 14:00 Batrina NK Batrina – NK Slaven Ljupina 3:2

ISTOK

Budainka je povećala očekivano razmak nad pratnjom, ali ne u potpunoj mjeri za što su najveći krivci igrači Slavonca koji su prikočili napadače gostiju i očuvali mrežu netaknutom. Perkovci i Sloga iz Jaruga podijelili bodove također, ali s dva postignuta pogotka, remi je bio konačan ishod i susreta u Vrpolju odakle Graničar nosi bod, još jednom rezultat 1:1. Najviše posla su imali vratari u Donjoj Vrbi gdje su kombinirano čak osam puta posezali u mrežu za loptom, a na kraju se radovao domaćin koji je postigao pet pogodaka gostima iz Velike Kopanice koji su preokrenuli početno vodstvo s 11 metara mirnom realizacijom Filipa Jurića. Patrik Veočić i Pavle Kitanović donose preokret na što uzvraćaju Đuro Botica i Alen Mijić ponovo s 11 metara za drugo vodstvo domaćina. Sebastijan Petričević donosi treće poravnanje na utakmici da bi nakon toga na scenu stupio sedamnaestogodišnji Roberto Brekalo koji postiže dva pogotka nakon ulaska u igru u 76. i 81.minuti.

11 31.10.2020 14:00 Tomica NK Tomica – NK Podcrkavlje 2:0
11 01.11.2020 14:00 Stari Perkovci NK Perkovci – NK Sloga Jaruge 1:1
11 31.10.2020 14:00 Gornja Bebrina NK Slavonac Gornja Bebrina – NK Omladinac Staro Topolje 4:3
11 01.11.2020 14:00 VRPOLJE NK Sloga Vrpolje – NK Graničar Klakar 1:1
11 01.11.2020 14:00 Donja Vrba NK Zvonimir – NK Posavina (VK) 5:3
11 01.11.2020 14:00 SLAVONSKI ŠAMAC NK Graničar Slavonski Šamac – NK Budainka Kolonija 0:0
11 31.10.2020 16:30 GARČIN NK Gardun – NK Podvinje 3:5