MŽNL SB-PŽ: U nedjeljnom programu slavili Slobodnica i Sikirevci!

U nedjeljnom programu MŽNL SB-PŽ odigrana su i posljednja dva susreta trećeg kola! Slobodnica je došla do treće pobjede u posljednjim minutama susreta te je sa stopostotnim učinkom i dalje pri samom vrhu prvenstvene ljestvice! Do druge prvenstvene pobjede u tri susreta došli su i Sikirevci koji su sa 3:0 svladali momčad Mladosti iz Sibinja, no nije to bio nimalo lak posao za domaćina.

NK SLOBODNICA – NK JAKŠIĆ 3:2

NK Slobodnica nakon uvodne dvije prvenstvene pobjede nastavila je s pobjedničkim nizom i u trećem kolu gdje su svladali momčad Jakšića koji je u tri prvenstvena kola osvojila jedan bod. Konačni rezultat bio je 3:2 , a domaćini su do pobjede došli u posljednjim minutama! Poveli su gosti pogotkom Palamete u osmoj minuti susreta, da bi domaćini do kraja poluvremena okrenuli susret pogotcima Fligića i Velića. Gosti se vraćaju u petoj minuti nastavka golom Kovačevića. Tih 2:2 stajalo je na semaforu sve do 90. minute kada drugi put mrežu gostiju trese Slivio Velić za nastavak pobjedničkog niza u Slobodnici!

-“Loše smo ušli u utakmicu ali nakon vodstva gostiju malo smo se trgli i došli do vodstva 2:1. Drugo poluvrijeme isto kao i početak prvog loš ulazak sto rezultat i kaže gosti izjednače na 2:2 nakon toga moji momci bacaju se na glavu da bi poveli i njihova borba je i rezultirala pogotkom za pobjedu .Čestitam gostima na fer igri i veliko hvala mojoj ekipi na želji za pobjedom i iskreno im čestitam!” – Dinko Rosandić, trener NK Slobodnica.

-“Čestitam domaćinu na zasluženoj pobjedi.”-  Goran Vrgoč, trener NK Jakšić

NK SIKIREVCI – NK MLADOST SIBINJ 3:0

Sikirevci su nakon 6:2 pobjede u prvom i minimalnog poraza u drugom, u sklopu nedjeljnog programa pred 100-tinjak gledatelja ugostili Mladost iz Sibinja, koja je u u treće kolo ušla sa jednim osvojenim bodom. Nakon 90 odigranih minuta pobjedu je odnijela domaća momčad rezultatom 3:0, iako su i gosti imali svojih šansi. Janković je doveo domaćina vodstvo u osmoj minuti susreta, da bi Lučić sredinom drugog poluvremena udvostručio prednost domaćina. U 81. minuti susreta konačnih 3:0 postavio je Valentin Šunić.

“Danas jedna psihička teška utakmica za moje dečke nakon prošlotjednog poraza. Danas se očekivalo iskupljenje a to je uvijek teško protiv bilo kojeg protivnika. Prvo poluvrijeme Sibinj je bolje stajao i imao bolje prilike ali smo mi danas imali boljeg vratara. U drugom poluvremenu angažiranije ulazimo i završavamo cijelu priču s dva lijepa pogotka. Moram pohvaliti gostujuću ekipu. Sibinj je organizirana i tvrda ekipa koja nas je dobro namučila. Siguran sam da će uskoro i rezultatski to naplatit. Čestitke naravno i mojima dečkima na važna 3 boda. Slijedi analiza te nama važna utakmica u Požegi. Sportski pozdrav.”– trener Josip Bogdanović, NK Sikirevci

-“Ne znam što reći, primamo gol u desetoj minuti, od tada mi igramo, domaćina nema. Realan rezultat po šansama 3-1 na poluvremenu, ali evo, sportska sreća nije dala takav rezultat. Nakon toga gost zabija za 2-0, pa 3-0. Šteta, ispada laka pobjeda Sikirevaca, ali nije bilo tako. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj utakmici i mislim da su gledatelji mogli gledati jednu odličnu utakmicu. Još jednom, sretno Sikirevcima u nastavku sezone. I htio bih pohvaliti sudačku trojku, jedna odlično odsuđena utakmica.” – riječi su igrača Mladosti iz Sibinja, Ilije Vrbanića