MŽNL SB-PŽ: Jesen kompletirana slavljem Dinama!

Zaostalim susretom 13. kola u Vidovcima kompletiran je jesenski dio natjecanja u MŽNL SB-PŽ! Dinamo iz Vidovaca s 2:0 svladao je Slobodnicu te tako došao na jedanaest bodova na prvenstvenoj ljestvici te će jesen završiti na dvanaestoj poziciji, dok će Slobodnica prezimiti kao desetoplasirana momčad ljestvice s osamnaest bodova!

DINAMO VIDOVCI – SLOBODNICA  2:0

Dinamo iz Vidovaca s osam bodova, odnosno s učinkom od dvije pobjede, dva neriješena ishoda te osam poraza u sklopu zaostalog susreta trinaestog kola dočekao je momčad  Slobodnicu koja je u dvanaest kola uprihodila učinak od osamnaest bodova s polovičnim učinkom od šest pobjeda i šest poraza, a u dvanaestom su kolu prije dva tjedna na domaćem terenu svladali s 1:0 Slavonca iz Bukovlja.

Davor Banović razveselio je domaće navijače dovevši Dinamo u vodstvo u 19. minuti susreta. Devetnaest minuta kasnije vodstvo domaćina udvostručio je Leon Luka Šupljak, a s tih 2:0 otišlo se i na predah. U drugom poluvremenu gosti su preuzeli terensku inicijativu no nisu je uspjeli pretvoriti u pogotke te je tako susret završio pobjedom domaćina s 2:0, što im je treća ovosezonska pobjeda s kojom su se pomakli na dvanaesto mjesto na ljestvici, dok će Slobodnica s učinkom od šest pobjeda i sedam poraza na proljeće ući kao desetoplasirana momčad prvenstvene ljestvice.

-“Zaslužena pobjeda za kraj iako nije bilo lako, sve dobro napravili smo u prvom poluvremenu u drugom smo ostali suzdržani i čuvali rezultat do kraja utakmice. Gostima čestitke na utakmici i sretno u drugom dijelu prvenstva.” – komentirao je za Sportalo trener Dinama, Krunoslav Podoljak.

-“Drugo poluvrijeme pripalo nama ali domaćin iskoristio dvije prilike u prvom poluvremenu ali nismo uspjeli stići previše neraspoloženih igrača za pobjedu uglavnom podbacili ne svi ali oni koji su trebali napraviti razliku oni to nisu učinili. Čestitam domaćinu na hrabroj i borbenoj utakmici.”- riječi su trenera Dinka Rosandića, NK Slobodnica.