MŽNL Osijek-Vinkovci: Borinci u zadnjih deset minuta preokrenuli Jedinstvo

U srijedu je odigrana zaostala utakmica sedmog kola ovogodišnjeg izdanja Međužupanijske nogometne lige Osijek-Vinkovci u kojem je Borincima na noge stiglo Jedinstvo iz Donjeg Miholjca. Susret u Jarmini je otkazan na zahtjev domaćina kako bi se mogli što bolje pripremiti za nedavni susret s Dinamom.

BORINCI – JEDINSTVO 2:1

Gledatelji su na La Bombonjeri imali priliku vidjeti odličnu utakmicu, a posebno su zanimljive bile obje sudačke nadoknade. U sudačkoj su nadoknadi prvog poluvremena do vodstva stigli gosti kada je Mandić svladao mladog Matića i zabio za 0:1. Imali su Miholjčani još nekoliko prilika za riješiti susret u svoju korist, no ili vratar Matić ili okvir gola, spriječili su ih u tome. A kazna je stigla u posljednjih deset minuta. Prvo je u svom stilu najbolji igrač Borinaca Marin Ležaić zabio za izjednačenje iz mrtvog kuta, da bi u 94. minuti susreta nesporazum između Šulave i Jakovljevića iskoristio Koledić i u pravo vrijeme zabio svoj prvijenac za veliku feštu i nova tri boda Jarminčana.

Prvo bih čestitao svojim dečkima na borbi i pobjedi. Danas smo iskreno pobijedili sretno, Miholjac je bio bolji i svježiji od nas i danas je nezasluženo izgubio, ali to je nogomet. Gostima bih se zahvalio što su nam izašli ususret prije Dinama i želim im sve najbolje u prvenstvu. Vidim ih u vrhu lige, a mi kao domaćini smo ih počastili zajedničkom večerom – presretan je nakon susreta bio Saša Šest, trener Borinaca.

Čestitam domaćinu na pobjedi i sucima na odličnom suđenju. Nama preostaje izvući pouke iz današnjeg dvoboja i pripremiti se za sljedeću utakmicu što je najbolje moguće – poručio je Dražen Pavličić, trener Jedinstva.