/Mursaši na vrhu Superlige, Marsa nadomak 6. mjesta MUŠKA ODBOJKAŠKA SUPERLIGA
IMG_1758

Mursaši na vrhu Superlige, Marsa nadomak 6. mjesta MUŠKA ODBOJKAŠKA SUPERLIGA

Odbojkaši Murse nastavljaju s fantastičnim igrama i rezultatima koji su ih doveli na sam vrh elitnog razreda hrvatske odbojke! S obzirom da je riječ o njihovoj debitantskoj sezoni Superlige, jako dobrim se mogu okarakterizirati i rezultati MOK Marsonije koja će se u završnim dvobojima boriti za 6. mjesto koje će voditi u razigravanje za prvaka što bi značilo ostvarivanje svih zadanih ciljeva za Brođane.

U derbiju 13. kola, ali i čitavog dosadašnjeg dijela sezone u Gradskom vrtu Mursa je odigrala fenomenalnu utakmicu i s čistih 3:0 nadigrala dosadašnjeg lidera Rijeku te preuzela čelnu poziciju. Utakmica je bila fantastična, borba za svaki poen od prve do posljednje minute, odlična podrška s tribina Teppertovoj momčadi bila je ključna, svaka završnica seta otišla je na pravu stranu i osječka odbojka konačno je dobila priliku pogledati kako izgleda biti na tronu! Neka potraje što duže! Puno manje uzbuđenja bilo je u Rovinju gdje je Marsonia lako osvojila sva tri boda protiv posljednjeg istoimenog domaćina. Tek u drugom setu domaćin je pružio kakav takav otpor, ali na kraju bodovi zasluženo idu prema Savi.

13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
61. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:20,21:25,19:25,22:25)
62. MOK MURSA – OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:23,25:23,27:25)
63. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:20,25:19,25:12)
64. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:16,25:17)
65. OK ROVINJ – MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,14:25)