Mursa preko odličnog Splita do finala Kupa

Sinoć su odbojkaši Murse u svom Gradskom vrtu protiv odličnog Splita u četiri seta izborili plasman u finale Hrvatskog odbojkaškog kupa i time još jednom potvrdili sjajnu formu i sezonu za pamćenje već sada, a u perspektivi i povijesnu sezonu osječke odbojke!

MURSA-OSIJEK – SPLIT 3:1 (26:28, 26:24, 25:19, 26:24)
OSIJEK – Mala dvorana Gradski vrt. Bez gledatelja. Suci:  Bingula i Vedriš (oba Zagreb).
MURSA-OSIJEK: Bogdanović, Kraljević, Marinović, Matoković, K. Šućur, Suk,  Prlić, Ivančić, J. Šućur, Iliev, Nedić, Majer, Stanković. Trener: Mario Teppert
SPLIT: Karaula, Krivić, Ličina, Gudelj, Ćosić, Đirlić, Sabljić, Glaurdić, Dell’Orco, Omrčen, Kulušić. Trener: Fabijan Ćosić

Iako se očekivao lak posao za Teppertove trupe Split se pokazao kao odlična momčad, momčad koja je u Gradski vrt stigla po – pobjedu! Prvi set protekao je u velikoj borbi, a na kraju su gosti iz Dalmacije iz četvrtog pokušaja iskoristili set loptu i došli do prednosti. U drugom ponovno puno uzbuđenja, no ovoga puta završnica odlazi na stranu Murse koja je u trećem setu bila na najvišoj razini, da bi se za pobjedu ponovno morali dobro pomučiti u četvrtom setu koji je kao i drugi završen rezultatom 26:24.

Mursa će protivnika u finalu doznati 16. veljače kada će snage odmjeriti Ribola Kaštela i zagrebačka Mladost, a veliko finale igrati će se 10. ili 11. ožujka.

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.