Mursa i Gibarac uspješni domaćini, Goleo slavio u gostima - SPORTALO

Mursa i Gibarac uspješni domaćini, Goleo slavio u gostima

U Ligi nogometnog središta Osijek Uskrsni vikend donio je 12. prvenstveno kolo koje će po dobrom pamtiti Mursa, Gibarac i Goleo koji su upisali po tri boda.

Nikola Ćuk je već u 4. minuti donio prednost Mursi, a nakon toga mreže su mirovale sve do sredine drugog poluvremena kada je krenuo vatromet golova. Najprije prednost podebljava Jure Nekić, nekoliko minuta nakon toga kazneni udarac za Sarvaš kojeg u pogodak pretvara Domagoj Šeparović, a onda penal i da Mursu kojoj dva gola viška osigurava Ćuk svojim drugim golom, a konačnih 4:1 u 78. minuti postavlja Antun Rupčić. Uvjerljiv domaćin bio je i Gibarac koji je s 3:0 svladao Brijest, Bojan Pušelj je u prvom dijelu pogodio s bijele točke, a u nastavku pobjedu osiguravaju Bruno Kordić i Vedran Miklić. Zlatko Kočiš svojim je golom osigurao pobjedu Goleu u Laslovu, 13. minuta bila je sretna za njih, a do kraja su svoju mrežu sačuvali netaknutom iako su od 70, minute igrali s igračem manje.

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.