/Motičina devetkom zaključila jesen, Seljak bez poraza jesenski prvak u 2. ŽNL Našice SELJAK IMA NAJBOLJI NAPAD I NAJBOLJU OBRANU LIGE
motičina

Proteklog vikenda okončano je natjecanje u 2. ŽNL NS Našice, Seljak se okrunio titulom jesenskog prvaka uz 4 boda prednosti pred prvim pratiteljem Slogom te još jednim više pred Željezničarom.

Posljednje 13. kolo bilo je vrlo efikasno, palo je čak 35 pogodaka u 7 susreta, a najraspucaniji su bili nogometaši Motičine koji su s nevjerojatnih 9:0 bili bolji od Poganovaca, već u prvom dijelu je bilo 6:0 i stvari su naravno bile riješene. Seljak je na dojmljiv način zaključio sjajnu jesen, na svom terenu u Koški Croatiji su isporučili 7 pogodaka. Duvnjak, Pavić i Batovanja su zabili po dva pogotka, a priču je zaokružio Martić u 86. minuti. Lila je u završnici prvenstva uhvatila odličnu formu, za kraj jeseni slavili su na gostovanju kod Poleta rezultatom 3:1 uz dva pogotka Kubaše te jedan Božičeka, dok je za domaće zabio Amidžić, a susret su i jedni i drugi završili sa po igračem manje zbog međusobnog naguravanja. Zanimljivu utakmicu u Nizi su odigrali Omladinac i Šipovac, a na kraju su gosti osvojili sva 3 boda. Koški je donio prednost domaćinu u 15. minuti, a onda Marasović i Antolović preokreću rezultat, da bi u završnici susreta, u 85. minuti MArasović i drugi puta pogađa i povećava prednost Šipovca na 3:1, ali da do kraja bude napeto pobrinuo se Petranović koji je u 87. minuti smanjio na 3:2, no do poravnanja i boda domaći nisu mogli. Od 77. minute Omladinac je igrao s igračem manje, a u 80. minuti dogodio se pokušaj napada na pomoćnog suca, no spriječen je od strane redarske službe.

Aktualni prvak Iskrica pobjedom je zaključila jesen, na svom terenu bili su bolji od Sloge, već u prvoj minuti Pavlić je donio prednost domaćima, a u 65. minuti konačni rezultat postavio je Kovačević. U Stipanovcima nakon zanimljivih 90 minuta pobjeda domaće Mladosti protiv Željezničara. Gosti su u 11. minuti došli do prednosti preko Hovanjeca, na 1:1 poravnava Prišć iz kaznenog udarca. U nastavku Ključić donosi prednost Mladosti, a nakon toga Milanović iz drugog kaznenog udarca poravanava na 2:2, da bi bodove domaćinu ostavio Ključić svojim drugim pogotkom na utakmici. Jedini remi u posljednjem kolu upisan je u Zoljanu gdje je istoimeni domaćin odigrao 2:2 protiv Omladinca. Domaćin je golovima Koša i Devalda imao dva pogotka prednosti, no Dino Gašparić je s dva pogotka to anulirao i svojoj momčadi osigurao bod.