Momčad iz Drenovaca ne posustaje i čuva vrh

Borac nastavlja sa sjajnim izdanjima i ne da se s vrha ljestvice. Minimalna pobjeda nad Mladosti drži momčad iz Drenovca i dalje na čelu kolone, a nakon pobjede Tomislava vidjet ćemo hoće li odoljeti nakon odigravanja zaostalog susreta u srijedu u Gunji.

El Cvelferico je završio podjelom bodova u golijadi, slično je bilo i u Vođincima, a jedini gost koji je još ostao neporažen je Bršadin koji se osladio sa tri boda protiv Posavca.

DAVID LEŽAIĆ IZJAVA

Mislim da su svi prisutni mogli da uživaju u predstavi obje ekipe! Mi smo imali svoje šanse, Trpinja svoje i to obje ekipe po nekoliko zicera. Tempo utakmice na koje mogu da zavide i ekipe iz višeg ranga. Na kraju može se reci da smo danas bili sretniji i spretniji. Pohvalio bih svoje momke koji su dali zadnji atom snage da dobijemo jednu od najboljih ekipa u ligi. Gostima svako dobro i neka samo tako nastave. Suci dobri! Sportski pozdrav – Josip Tunjić Negoslavci

Odlično 1.poluvrijeme, vodstvo od 3:0 a moralo je biti bar 5:0,u nastavku totalni energetski pad, ali ipak zasluženo smo pobjedili 3:2.Moram reći da u 33 dana imamo 9 prvenstvenih utakmica što teško može izdržati i Liverpool a ne mi koji smo bili 18 dana u izolaciji. Sportski pozdrav iz Gunje – Milan Matijević Jadran