Momčad Ivice Vučka će prezimiti na ogromnih plus devet

Darda je zgotovila posao za ovu godinu i to ne uvjerljiv i impresivan način – pobjedom nad vrlo dobrim Višnjevcem pa je tako kazaljka stala na 43 (17 14 1 2 41:7). Bio je podvig postići pogodak prvaku, a tek su tri momčadi nakon susreta s Dardom mogle slaviti ili barem biti zadovoljne, a devet bodova pred najbližim pratiteljem Diljem govori kako će ih na proljeće teško tko sustići na putu prema Trećoj HNL. Mladi Marin Petrović je ovoga puta imao svoj dan, postigao oba pogotka i na najbolji mogući način okončao priču.

Dilj nije uspio barem održati isti razmak, u Boboti nije bilo pogodaka. Vinkovčani su osvojili barem bod dok Borac KV nije uspio u Otoku doći ni do tog jednog iako je do 59.minute pogotkom Slavka Barata držao u ruci držao sva tri, a do 79.minute taj jedan no fantastični Franjo Damjanović je najprije uzeo dva pa na koncu i taj jedan rastuživši goste iz Kneževih Vinograda. Hašk se razgoropadio protiv gostiju iz Komletinaca pa preko Domagoja Jakovljevića i Denisa Kujadina dolaze do vodstva s kojim se gost ne miri pa Ladan Komljenović i Jure Ljubić vraćaju stvari na početak. Domaćin nastavlja seriju s dva vezana pogotka i uzvraća gostima pa Domagoj Jakovljević i Danije Pastor ponovo dižu na plus dva na što gosti više nisu imali odgovora.

Torpedo je razočaravajuću sezonu okončao porazom u Donjem Gradu gdje vlada Mario Mijatović koji je otvorio seriju, Antonio Tomas nastavio, gost pokazao zube preko Marija Rajčevića, ali Mijatović drugim pogotkom lomi otpor gostiju koji do kraja primaju još dva pogotka koje potpisuju Antonio Tomas i Domagoj Bilandžija.

NK Darda – NK Višnjevac  2:0

Utakmica čvrsta borbena i otvorena u kojoj smo mi ipak bili bolji u svim segmentima igre i prvo poluvrijeme završilo je sa našim vodstvom nakon kornera. U drugo poluvrijeme ulazimo sa istim ambicijama za postizanje drugog pogotka što smo i uspjeli i time riješili utakmicu. Čestitam svojoj ekipi na svemu učinjenom u ovoj polusezoni i osvojenom prvom mjestu i sad idemo feštati i proslaviti ovaj uspjeh, gostima puno sreće u nastavku prvenstva, suđenje je bilo odlično a mi odlazimo na zasluženi odmor. – Ivica Vučak, Darda

NK Borac Bo – NK Dilj  0:0

Ne znam odakle bih krenuo. Sedam dana smo se spremali za ovu utakmicu i danas u 11h sve kombinacije su nam pale u vodu. Nažalost, zbog jednog nebitnog lika, ostali smo bez 5 igrača sa strane koji nisu mogli prijeći granicu, znači jučer su mogli danas ne. Ali nebitno nije to tema za ovaj izvještaj, žalimo možda za još boljom utakmicom iako i ovu možemo staviti u sam vrh ove lige. Dvije ekipe uz ekipu Darde koje imaju najbolju formu u drugom dijelu sezone odigrale su borbenu utakmicu, uz dvije odlične šanse gostiju i jednu našu, ali na kraju i jedni i drugi su bili zadovoljni bodom. Čestitke svima, pogotovo mojim igračima koji su i 7. utakmicu ostali neporaženi. Ovom prilikom čestitam mojim prijateljima Maricu i Pranjiću, kao i ekipi Nk Darde na osvajanju jesenje titule. Mom prijatelju Deji Pavličiću i ekipi Nk Dilja sretno dalje u nastavku prvenstva – Miodrag Radić, Borac Bo.

Jedna čvrsta, muška utakmica kakva i treba biti prvenstvena utakmica, ali da naglasim i fer i korektna. Suđenje odlično. I na kraju sve pohvale mojim momcima, ostavili su doslovno srce na terenu. Sveli smo domaćina na dvije šanse iz prekida, iz igre nam nisu mogli ništa iako smo 50 minuta igrali s igračem manje. Nadao sam se da će nas nagraditi, da ćemo kapitalizirati ovu našu dobru igru. Nažalost danas je domaći vratar bio na nivou. U svakom slučaju nemamo za čim žaliti, sportski pozdrav svim akterima ove utakmice. – Dejan Pavličić, Dilj.

NK Otok – NK Borac KV  2:1

Prvo moram reći da mi je drago da je kraj ove polusezone i da se vise nikada neće ponoviti ovakva sezona da igramo bez gledatelja, a o samoj utakmici zaista nebi puno jer trebalo bi dat komentar o samoj igri, a moje je mišljenje da su opet suci u prvom planu i da još ne shvaćaju da su tu da pošteno sude pa neka bolji pobjedi, jel čemu treniranje, ulaganje kad poštenom igrom ne možes doći do bodova. Polusezona je iza nas i nadam se da se na proljeće vraćaju gledatelji i da nećemo morati komentirat suđenje vec pohvaliti svoju ekipi ili čestitati protivniku na zasluženoj pobjedi. – Saša Balatinac, Borac KV.

NK Olimpija – NK Torpedo 5:1

NK HAŠK Sokol – NK Slavonac K  4:2

Kad dobiješ 4 pogotka teško je očekivati pozitivan rezultat. A još teže mi pada zato što smo do zadnjih par kola imali jednu od najboljih obrana u ligi i momci su pokazali da mogu i znaju igrati odgovorno. Nažalost kraj sezone nije ispao kako smo očekivali iz više razloga. Danas težak teren gdje su se domaći bolje snašli i apsolutno zasluženo 3 boda ostaje u Jankovcima. A što se tiće nas svi se moramo dobro zamislit šta i kako dalje. Jer nije normalno da bar 7-8 puta tijekom jeseni idemo u utakmicu sa jednim ili dva igrača na klupi. To se u ovako kvalitetnoj ligi ne oprašta i gubimo bodove zbog toga. Ako želimo biti konkurentni na proljeće puno toga se mora promjeniti. Ekipi Jankovaca čestitam i želim im sve najbolje na proljeće. -Andrej Kerić, Slavonac K.

1722.11.2020 13:30BošnjaciNK Zrinski (B) – NK Radnički (Ž)-:-
1721.11.2020 13:30BobotaNK Borac (Bo) – NK Dilj (V)0:0
1721.11.2020 13:30OtokNK Otok – NK Borac (KV)2:1
1722.11.2020 13:30Đakovačka SatnicaNK Mladost Đakovačka Satnica – NK Šokadija (BG)-:-
1721.11.2020 13:30DardaNK Darda – NK Višnjevac2:0
1722.11.2020 13:30AndrijaševciNK Frankopan (RA) – HNK Radnički (M)-:-
1721.11.2020 13:30OsijekNK Olimpija – NK Torpedo Kuševac5:1
1721.11.2020 13:30JankovciNK HAŠK Sokol – NK Slavonac Komletinci4:2
1722.11.2020 13:30JarminaNK Borinci – HNK Grabovac-:-