Mohovo i Dunav nastavljaju s pobjedama, bude se Tompojevci

Niti nakon 270 minuta vodeći dvojac ne posustaje i drži stopostotan ritam. Mohovo je projurilo kroz Svinjarevce uz tri pogotka iz svojih redova te jedan gratis od domaćina, a Dunav je tijesno slavio protiv gosta iz Tovarnika kojemu je ovo bio prvi prvenstveni poraz unatoč vodstvu kojega je donio Dasović u prvom dijelu susreta. U nastavku domaćin s dva pogotka Jukića i Đukića u potpunosti okreće sve na svoj mlin i bodove zadržava u svome dvorištu. Prvu prvenstvenu pobjedu su ostvarili igrači Tompojevaca i to na pamtljiv način u utakmici s osam pogodaka od čega je u gostujućoj mreži završilo njih pet. Domaćin je sve dvojbe riješio u samo šest minuta sredinom prvoga dijela kada postiže tri vezana pogotka pri čemu se istaknuo dvostruki strijelac Danijel Krupa pa smo na koncu dobili zanimljivu sliku na ljestvici gdje su u tri para raspoređeni klubovi s jednakim brojem bodova. Miloš Jovanović je novim pogotkom potvrdio najbolju formu među strijelcima no s dva spomenuta mu je za petama sve bolji Danijel Krupa.

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
3 25.09.2022 15:30 Tompojevci NK Tompojevci – HNK Lipovača 5:3
3 25.09.2022 15:30 Svinjarevci NK Mladost Svinjarevci – NK Mohovo 0:4
3 25.09.2022 15:30 Sotin ŠNK Dunav – NK Hajduk Tovarnik 2:1

NK Tompojevci – HNK Lipovača 5:3 (Lajko Dalibor 10′, Krupa Danijel 20′, 24′, Čupić Damir 26′, Kalac Bernard 63′ / Capjak Tomislav 17′, 31′, Sekulić Bruno 69′)
NK Mladost Svinjarevci – NK Mohovo 0:4 (Mičić Stefan 57′, Jovanović Miloš 64′, Popović Goran 81′, Bauk Filip 83′ (AG))
ŠNK Dunav – NK Hajduk Tovarnik 2:1 (Jukić Tomislav 54′, Đukić Danijel 69′ / Dasović Mario 40′)